Українська газотранспортна система майже у 8 разів надійніша, ніж російська

Порівняльній аналіз аварійності на магістральних газогонах України та Росії свідчить про те, що кількість великих аварій ...

Порівняльній аналіз аварійності на магістральних газогонах України та Росії свідчить про те, що кількість великих аварій на 1 тис. км магістралей на території Російської Федерації у 7,77 разів більше, ніж в Україні. Таким чином, українська ГТС є набагато надійнішою за російську.

Такий висновок випливає з дослідження, зробленого експертам ПАТ «Укртрансгаз» на основі власних даних та інформації, опублікованої ВАТ «Газпром».

У розрахунок бралися лише аварії, які призвели до розгерметизації та призупинення транспортування. Підраховувалась кількість нештатних ситуацій в обох країнах на тисячу кілометрів магістралей протягом 1996-2014 років.
За останні 10 років на українських магістральних газогонах сталося 5 великих аварій порівняно з близько 200 аваріями на магістральних газогонах ВАТ «Газпром». Сумарна довжина українських магістральних газогонів складає 35,71 тис. км, російських – 168,9 тис. км.

Попередня аварія такої категорії на українському газогоні сталася в 2007 році на ділянці, що належить до Гайсинського лінійно-виробничого управління.
На думку фахівців ПАТ «Укртрансгаз», порівняно вища надійність українських газопроводів зумовлена постійною роботою компанії над вдосконаленням систем безпеки газотранспортної системи із застосуванням кращого світового досвіду.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини