Укртрансгаз готовий надати доступ європейським спостерігачам на свої об’єкти для проведення контролю за виконанням транзитних зобов’язань

ПАТ «Укртрансгаз» готовий надати доступ до українських газовимірювальних станцій (ГВС) офіційним спостерігачам ...

ПАТ «Укртрансгаз» готовий надати доступ до українських газовимірювальних станцій (ГВС) офіційним спостерігачам від Європейської мережі операторів газотранспортних систем (ENTSOG, Бельгія) та Енергетичного Співтовариства (Energy Community, Австрія) для проведення моніторингу за виконанням транзиту природного газу через територію України. Відповідні пропозиції компанія направила до Брюсcелю та Відня.

Таку практику єдиний оператор ГТС застосовує не вперше. Перебування міжнародних спостерігачів черговий раз підтвердить прозорість роботи української ГТС.

Міжнародним представникам буде наданий доступ до прикордонних газовимірювальних станцій, розташованих на території України.

З метою отримання об’єктивної інформації щодо обсягів транзиту природного газу територією України ПАТ «Укртрансгаз» також рекомендує направити спостерігачів на прикордонні газовимірювальні станції, розташовані на території Російської Федерації та Білорусії.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини