Уряд затвердив завдання на голосування на зборах акціонерів Укрнафти

Сьогодні на засіданні Уряду було розглянуто подання Міненерговугілля з проектом завдання на голосування для НАК "Нафтогаз України" на засіданні загальних зборів акціонерів ...

Сьогодні на засіданні Уряду було розглянуто подання Міненерговугілля з проектом завдання на голосування для НАК "Нафтогаз України" на засіданні загальних зборів акціонерів ПАТ «Укрнафта», які призначені на 22 липня 2015 року. Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив зазначене завдання на голосування на загальних зборах акціонерів, до порядку денного яких включено питання щодо звільнення нинішнього голови правління товариства Пітера Ванхеке та обрання нового голови правління, кандидатуру якого було визначено за результатами конкурсного відбору та погодженого номінаційним комітетом при КМУ.

Крім того, на загальних зборах акціонерів планується розглянути рішення про розподіл прибутку Укрнафти за 2014 рік та виплату дивідендів до державного бюджету.

Відповідний порядок денний загальних зборів акціонерів було затверджено на засіданні Наглядової ради Укрнафти 29 травня поточного року.

Нафтогазу належить 50%+1 акція Укрнафти. Головою наглядової ради товариства є голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини