В Нафтогазі відзвітували про використання коштів, зібраних для допомоги Збройним силам України

Сьогодні керівництво НАК «Нафтогаз України» відзвітувало перед трудовим колективом про використання коштів, перерахованих співробітниками компанії для допомоги Збройним силам України

Сьогодні керівництво НАК «Нафтогаз України» відзвітувало перед трудовим колективом про використання коштів, перерахованих співробітниками компанії для допомоги Збройним силам України.
Вже півтора року працівники компанії щомісяця перераховують власні кошти в розмірі одноденного заробітку для закупівлі необхідного обладнання, матеріалів, медикаментів для потреб військових частин у зоні проведення АТО та для потреб поранених у військових шпиталях. За період проведення акції будо зібрано близько 7 млн грн.
Кошти було витрачено на закупівлю військового одягу, взуття, бронежилетів, касок, каріматів, термобілизни, тактичних рюкзаків, окулярів, дизельних генераторів, теплоконвекторів, автомобільних шин, наборів інструментів для ремонту військової техніки, запасних частин, медичного обладнання та медикаментів для військових частин та медичних рот, які дислокуються безпосередньо у зоні бойових дій.
Збори колективу компанії сьогодні одностайно ухвалили рішення щодо продовження відрахування коштів для допомоги українській армії ще на 4 місяці.
Рішення про використання коштів ухвалює ініціативна група співробітників, які від початку бойових дій на Сході займаються волонтерською діяльністю у військових медичних закладах та підтримують українських військових. Зокрема, співробітники Нафтогазу допомогли понад 50 військовим частинам, які приймають участь у військових діях у зоні АТО. Також із зібраних коштів надається допомога Головному військовому клінічному госпіталю (м. Київ), Ірпінському військовому госпіталю та Білоцерківському військовому шпиталю.
Довідково
В лютому 2015 року дочірнє підприємство Нафтогазу Газ України передало 174 одиниці техніки Міністерству інфраструктури та Службі безпеки України для використання в зоні проведення АТО. Передано легкові та вантажні автомобілі, а також екскаватори, бензоелектростанції, радіостанції та інші технічні засоби.
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини