В першому кварталі 2004 року ДК “Укргазвидобування” виробила 15,8 млн. кВт год. електроенергії

У першому кварталі 2004 року Дочірня компанія „Укргазвидобування”, що входить до складу НАК „Нафтогаз України” виробила 15,8 млн.кВт год. електроенергії на Локачинському газовому родовищі у Волинській області. Це дозволило забезпечити власні потреби Компанії в електроенергії у цьому регіоні, та поставляти електричний струм споживачам населених пунктів області.

Виробництво електроенергії на Локачинському родовищі здійснюється за допомогою сучасної енергозберігаючої технології фірми BSI Industries, Inc. Газові турбіни міні-електростанції працюють на газі, непридатному для промислового споживання. Використання цього палива для виробництва електроенергії значно покращує екологічну ситуацію у регіоні, упереджуючи викиди шкідливих речовин в атмосферу при спалюванні технологічного газу на факелах.

ДК „Укргазвидобування” планує побудувати аналогічні електростанції з використанням теплового потенціалу спалюваних газів і вторинних енергоресурсів на Тимофіївському, Солохівському, Юліївському родовищах, Шебелинському та Яблунівському газопереробних заводах. Реалізація цих проектів дозволить щорічно отримувати до 300 млн. кВт. год., що повністю забезпечить потреби Компанії у електроенергії.

Довідка: Газотурбінна електростанція “Локачі” потужністю 8,4 МВт введена в експлуатацію в березні 2003 року. Протягом минулого року та за І квартал 2004 року станцією вироблено понад 58 млн. кВт. год. на суму 7,4 млн. грн.
 

Інші новини