В Україні встановлено близько 5,7 млн. побутових лічильників природного газу

Департамент обліку газу та нафти НАК "Нафтогаз України" повідомляє, що станом на 1 травня 2006 в Україні встановлено близько 5,7 млн. побутових лічильників природного газу. Наразі практично завершується встановлення лічильників в квартирах, де газ використовується для потреб опалення. В цих помешканнях залишилося встановити менше ніж 600 тис. лічильників. Ці лічильники, за оцінками експертів, необхідно встановлювати, в основному, під час підготовки житла та виробничо-господарського комплексу України до роботи в осінньо-зимовий період 2006 - 2007 років.

Враховуючи обмаль часу, що залишився до початку опалювального сезону, Департамент обліку газу та нафти НАК "Нафтогаз України" пропонує громадянам-споживачам природного газу (у першу чергу тим, чиї оселі оснащені котлами та водонагрівальними колонками і де споживаються значні обсяги природного газу), керівникам бюджетних та комунально-побутових підприємств завчасно звертатись до відповідних регіональних підприємств (ВАТ) з газопостачання та газифікації та їх філій з питань встановлення лічильників газу.

Департамент обліку газу та нафти повідомляє, що в усіх областях (за винятком Вінницької, Київської, Кіровоградської та Чернівецької) діють Програми оснащення житлового фонду лічильниками газу, які передбачають безкоштовне (за кошти нафтогазової галузі) встановлення лічильників газу малозабезпеченим та деяким іншим пільговим категоріям населення Передбачається впровадження цих Програм і далі.

Крім Програм, ВАТ з газопостачання га газифікації встановлюють лічильники з розстроченням платежів терміном до 12 місяців.

З метою запобігання виникненню черг на встановлення лічильників газу Департамент обліку газу та нафти НАК "Нафтогаз України" просить своєчасно подбати про оснащення своєї оселі лічильником газу. Це шлях до ощадливого використання газу та зменшення навантаження на сімейний бюджет.

Інші новини