Валерій Пудрік призначений Генеральним директором ДК «Газ-тепло»

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко 1 вересня підписав наказ про призначення Валерія Пудріка Генеральним директором дочірньої компанії «Газ-тепло».

Валерій Пудрік народився 20 листопада 1953 року у м. Авдіївка Донецької області. З липня 2000 р. по березень 2002 р. працював заступником голови правління НАК «Нафтогаз України». З квітня 2002 р. по травень 2003 р. очолював Державну податкову адміністрацію в Харківській області.

До призначення Генеральним директором ДК «Газ-тепло» Валерій Пудрік працював заступником генерального директора з питань взаємовідносин з теплопостачаючими організаціями ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», а з 15 серпня - виконуючим обов'язки генерального директора ДК «Газ-тепло» за сумісництвом.

«Проблема заборгованості підприємств теплової енергетики досі є однією з самих актуальних для Компанії. Ми хочемо розібратися у проблемах теплоенергетики, і на власному досвіді показати, що вони вирішуються - сказав Юрій Бойко, - А високий авторитет, відмінні управлінські якості, досвід роботи Валерія Пудріка як топ-менеджера дозволяють нам з оптимізмом дивитися в майбутнє цієї галузі».

Інші новини