Відбулася зустріч голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимира Шелудченка з Генеральним секретарем Енергетичної Хартії Андре Мерньє

м. Київ 5 жовтня 2006 р.

Сьогодні голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко провів зустріч із делегацією Енергетичної Хартії на чолі з її Генеральним секретарем Андре Мерньє. Делегація також відвідала Метрологічний центр у м. Боярка.

У ході зустрічі були обговорені питання двосторонньої співпраці НАК “Нафтогаз України” та секретаріату Енергетичної Хартії у галузях транспортування, транзиту, зберігання та диспетчеризації природного газу; запровадження та вдосконалення систем обліку газу, енергозбереження в газовій промисловості та у споживачів.

Під час обміну пропозиціями щодо реалізації спільних проектів у найближчому майбутньому Володимир Шелудченко та Андре Мерньє детально обговорили питання завершення будівництва Метрологічного центру у м. Боярка.

“Завершення будівництва Метрологічного центру дозволить Україні посісти гідне місце серед країн, які сьогодні володіють сучасними технологіями вимірювання обсягів природного газу, – сказав під час зустрічі Володимир Шелудченко. – Це буде один з найпотужніших центрів такого типу в світі. Його послугами, окрім України, користуватимуться держави Східної та Західної Європи, СНД і Росія”.

“Україна є надійним партнером у питанні транзиту природного газу до країн Європейського Союзу. – заявив Генеральний секретар Енергетичної Хартії Андре Мерньє. – Українські нафтогазові спеціалісти неодноразово підтверджували високий рівень свого професіоналізму”.

Голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко і Генеральний секретар Енергетичної Хартії Андре Мерньє домовилися про розширення сфери співпраці в енергетичних питаннях.

Інші новини