Відновлення газопостачання Київським ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 можливе за умови узгодження графіку погашення заборгованості за спожитий газ та бездоганного виконання умов договору щодо нових поставок

НАК «Нафтогаз України» неухильно виконує доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 30 вересня 2014 р. щодо умов постачання газу Київським ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

НАК «Нафтогаз України» неухильно виконує доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 30 вересня 2014 р. щодо умов постачання газу Київським ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

Відповідно до даного доручення (додається) постачання газу на ТЕЦ ПАТ «Київенерго» можливе лише за умови погашення заборгованості за спожитий природний газ згідно з узгодженими між Нафтогазом України та Київенерго графіками та сумлінного виконання умов договору після відновлення газопостачання.

На даний час Нафтогаз не отримав від свого найбільшого серед споживачів боржника жодних пропозицій щодо графіку погашення наявної заборгованості.

Станом на 2 жовтня 2014 р. заборгованість ПАТ «Київенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий з 2011 року природний газ складає 1,24 млрд. грн. При цьому населення, яке є найбільшим споживачем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання (близько 80% споживання), розраховується вчасно і практично в повному обсязі. Згідно з даними Держстату, рівень розрахунків населення у Києві в 2014 р. становить більше 100%.

Відповідно до доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ю.Продана здійснення постачання природного газу ТЕЦ ПАТ «Київенерго» можливе в об’ємах, доведених Постановою КМУ від 09.07.2014 № 296, за умови оплати в повному обсязі поточного споживання природного газу та погашення існуючої заборгованості за узгодженими між Компанією та Київенерго графіками.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини