Відновлено теплопостачання низки соціальних об‘єктів Алчевська

20 березня у м. Алчевську відбулися урочистості з нагоди запуску нових міні-котелень на дев’яти об’єктах соціальної сфери та відновлення теплопостачання у житлових будинках. В урочистостях взяли участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Івченко, генеральний директор ДП «Газ-тепло» Дмитро Бублик та голова Луганської облдержадміністраціїі Геннадій Москаль.

Гості відвідали дитячий садок і середню школу №16, які відтепер обігріваються однією модульною міні-котельнею. Це дозволить щороку економити майже 70 тис. куб. м. газу. Будівництво котельні вартістю 1,27 млн. грн. було профінансовано ДП "Газ-тепло", яке обслуговуватиме об‘єкт протягом усього періоду експлуатації.

Окрім цього, 56,9 тис. куб. метрів палива на рік буде зекономлено під час обігріву дитячої музичної школи №1, у якій також днями було змонтовано міні-котельню. Загалом же з початку року індивідуальні системи опалення встановлено у більше ніж 1000 квартирах алчевців.

Під час робочої поїздки керівники НАК “Нафтогаз України” і ДП “Газ-тепло” зустрілись з журналістами та провели нараду з представниками теплокомуненерго Луганщини.

Увечері на центральній площі Алчевська з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та реалізації програми з енергозбереження «Рідний дім» відбувся концерт за участю заслужених артистів України Олександра Пономарьова, Оксани Пекун, групи «Друга ріка», співачки Юлії Рай та місцевих виконавців.

Довідка: Алчевськ став першим містом в Україні, де успішно реалізовується загальнонаціональна програма з енергозбереження «Рідний дім». Проект передбачає альтернативу централізованому теплопостачанню: на об’єктах соціальної сфери встановлюються автономні міні-котельні, а в житлових будинках - сучасні двоконтурні котли, нові батареї, лічильники газу та води, а в разі потреби – нові вікна. Здійснює ці роботи ДП «Газ-тепло» НАК «Нафтогаз України». Усі витрати при встановленні індивідуального опалення погашатимуться навиплат протягом 5 років.

Прес-служба ДП „Газ-тепло”

Інші новини