Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні друзі! Трудовий колектив та правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» щиро вітає усіх громадян країни з Днем Конституції!

Шановні друзі!

Трудовий колектив та правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» щиро вітає усіх громадян країни з Днем Конституції!

Влітку 1996 року, спираючись на досвід багатовікової історії української державності та висловлюючи суверенну волю народу, Верховна Рада прийняла основний закон України – Конституцію. Цей Основний закон став дієвою основою для розбудови незалежної демократичної країни як рівноправної та авторитетної учасниці світового співтовариства.

Сьогодні наша Батьківщина переживає дуже складний період своєї історії. Саме в цей час громадянам країни необхідно тісніше згуртуватись задля зміцнення держави та докласти спільних зусиль для забезпечення миру та розвитку на нашій прекрасній землі.

Важливо, що Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом підписано.

Попереду багато справ і складних завдань, але у нас є усі підстави впевнено дивитись у майбутнє. Так швидко докорінно змінити країну, як за ці десятиліття, може лише впевнене у своїх силах громадянське суспільство. Наша мета – єдина, мирна і заможна Україна.

Бажаємо миру в ваших оселях, злагоди та терпіння, добробуту та процвітання, трудових успіхів та віри в краще майбутнє!

Слава Україні!
Інші новини