Вітаємо з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Шановні працівники нафтогазової промисловості! Прийміть щирі вітання від правління компанії «Нафтогаз України» ...

Шановні працівники нафтогазової промисловості!

Прийміть щирі вітання від правління компанії «Нафтогаз України» та від мене особисто з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Сьогодні паливно-енергетичний комплекс України та нафтогазова галузь зокрема відіграють надважливу роль в розбудові промисловості та діяльності соціальної сфери, забезпечуючи енергетичну незалежність як складову збереження української державності.

Історія української нафтогазової промисловості налічує майже два століття. Цього року святкування співпало з кількома визначними для галузі датами.

Дев’яносто років тому, у далекому 1924 році, було введено в промислову експлуатацію Дашавське газове родовище – найбільше на той час в Європі. Саме з цього року веде свій відлік історія газової галузі України.

П’ятдесят років тому, у 1964 році, було розпочато закачування природного газу у перше українське газосховище – Олішивське. Цей рік вважається початком становлення технології підземного зберігання газу в Україні.

Протягом багатьох десятків років працівники галузі будували виробничі об’єкти, забезпечували їх надійну роботу, набували професійного досвіду, розвивали науковий потенціал. І сьогодні ми цілком заслужено можемо пишатись здобутками українських нафтовиків та газовиків.

За роки незалежності Україна стала одним з основних учасників паливно-енергетичного ринку Європи та Азії.

Основа успішної роботи Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» - найбільшого підприємства паливно-енергетичного комплексу - це наші кадри: робітники, інженери, управлінці, службовці, науковці. Ваша відповідальність, високий професіоналізм та відданість своїй справі забезпечують надійну роботу складного технологічного комплексу.

У цей святковий день хочеться згадати про ветеранів нафтогазової галузі. Адже саме завдяки їх наполегливій праці крок за кроком створювалась наша галузь. Саме вони побудували потужні нафтогазові комплекси, забезпечили освоєння сотень родовищ та видобуток нафти та газу у промислових масштабах, першими у світі розпочали експорт природного газу та створили одні з найпотужніших у світі систем транспортування газу та нафти.

Шановні колеги!
Бажаємо вам наснаги в роботі, значних трудових досягнень у справі розбудови нафтогазової галузі в ім’я процвітання нашої держави! Бажаємо щастя, здоров’я, добробуту та благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою,
Голова правління Андрій Коболєв, правління та профспілковий комітет компанії «Нафтогаз України»

Інші новини