Виробники теплової енергії ставлять під загрозу опалювальний сезон в 15 регіонах

Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, аби мешканці кожної області могли перевірити, чи входить до нього місцеве підприємство ТКЕ

Борги виробників теплової енергії ставлять під загрозу стале проходження опалювального сезону у окремих населених пунктах 15 регіонів. Станом на 25 березня 2021 року, 56 підприємств теплоенергетики не виконують жодної з вимог для отримання газу в межах спецобов’язків (ПСО). Для надання газу у квітні ці компанії мають сплатити понад 820 млн грн.

Нафтогаз завчасно публікує перелік критичних боржників, аби мешканці кожної області могли перевірити, чи входить до нього місцеве підприємство ТКЕ.

З переліком боржників можна ознайомитись за цим посиланням.

Щоб убезпечити своїх клієнтів та успішно відпрацювати увесь опалювальний сезон, виробники тепла мають виконувати обов’язкові умови постачання газу (передбачено Постановою КМУ від 19 жовтня 2018 р. №867).

Нафтогаз закликає тепловиробників, що не дотримуються вимог законодавства для отримання газу на пільгових умовах ПСО, привести свої розрахунки до належного рівня. Забезпечення теплом українців у опалювальний сезон — важливе завдання. Тому Група Нафтогаз максимально йде назустріч усім зацікавленим сторонам та очікує від виробників тепла такого ж відповідального ставлення до їхніх зобов'язань.Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

 

Перелік документів

Інші новини