Юлія Ковалів прийняла рішення піти з посади голови наглядової ради Нафтогазу

3 квітня 2017 року голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради Нафтогазу ...

3 квітня 2017 року голова наглядової ради НАК «Нафтогаз України» Юлія Ковалів написала заяву про припинення своїх повноважень як члена наглядової ради Нафтогазу за власним бажанням. З 17 квітня її повноваження припиняються.

У своєму зверненні Юлія Ковалів зазначає, що кроки з реформування Нафтогазу та газового ринку України міжнародні партнери назвали однією з найуспішніших реформ, що проведені за останні три роки.

Юлія Ковалів також підкреслила, що успішні реформи дали змогу скоротити дефіцит державних фінансів, ринок звільнився від посередників та було прибрано основне джерело для корупції в газовому секторі.

Разом із тим, пані Ковалів зазначила, що нині розглядаються різні шляхи подальшого розвитку Нафтогазу і консенсусу щодо продовження реформи корпоративного управління згідно початкового плану наразі немає.

У подальшому Юлія Ковалів планує зосередитись на роботі Офісу Національної інвестиційної ради.

Юлію Ковалів було обрано на посаду члена наглядової ради Нафтогазу відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 21 квітня 2016 року №725.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини