Юридична команда Нафтогазу увійшла до рейтингу кращих у Центральній та Східній Європі

Юридична команда НАК «Нафтогаз України» увійшла до рейтингу 2018 року «GC Powerlist: кращі команди Центральної та Східної Європи», опублікованого міжнародним виданням The Legal 500

Юридична команда НАК «Нафтогаз України» увійшла до рейтингу 2018 року «GC Powerlist: кращі команди Центральної та Східної Європи», опублікованого міжнародним виданням The Legal 500. У 2018 році The Legal 500 присвятила своє щорічне дослідження кращих корпоративних юристів світу відзначенню роботи юридичних команд, які продемонстрували відповідальне лідерство у регіоні за підсумками року та є найбільш впливовими у відповідній галузі економіки регіону. Юристів Нафтогазу відзначили за успішне зменшення ризиків, дотримання законодавства та вагомі досягнення в нафтогазовому секторі Східної Європи.

Довідково: The Legal 500 – одне з найстаріших та найбільш авторитетних юридичних видань у світі. Засноване у Великобританії в 1987 році, The Legal 500 представляє широкий аналіз юридичного ринку більш ніж в 100 країнах світу. Результати досліджень ґрунтуються на анкетуванні юридичних фірм, інтерв'ю з клієнтами та представниками компаній-лідерів з надання юридичних послуг.

GC Powerlist – це останнє дослідження The Legal 500 (у співпраці з виданнями Legal Business, GC Magazine і In-house Lawyer), яке звертає свою увагу на внутрішню юридичну функцію і виділяє кращих корпоративних юристів. Оцінки і рейтинги будуються на незалежному аналізі, анкетуванні юридичних фірм, опитуванні їх клієнтів і партнерів. Одним із головних завдань дослідження є об'єктивне інформування про стан світового ринку юридичних послуг, визначення провідних гравців і ключових експертів.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини