За 20 днів січня ліміти споживання газу перевищені на 17%

За оперативними даними українські промислові підприємства, бюджетні установи, підприємства теплокомуненерго і населення використали за 20 днів нового року ...

За оперативними даними українські промислові підприємства, бюджетні установи, підприємства теплокомуненерго і населення використали за 20 днів нового року 3,5 млрд куб. м природного газу. При цьому споживачі України по категоріях, встановлених Постановою Уряду від 09.07.2014 р. №296 (промисловість, ТКЭ, бюджетні установи) перевищили ліміти використання природного газу на 17% (за підсумками грудня 2014 року перевищення склало 25,6%).

Найбільше перевищення лімітів, встановлених Постановою №296, традиційно фіксується у Рівненській (+155%) і Черкаській (+81%) областях. У той же час, 14 регіонів спожили менше встановленого рівня або незначно його перевищили (за підсумками першої декади січня – 10 регіонів).
ІНФОГРАФІКА


Зокрема, менше виділених лімітів використали Закарпатська (-21%), Житомирська (-12%), Сумська (-3%), Волинська (-3%), Кіровоградська (-2%) і Луганська (-42%) області. Дані про споживання газу в зоні АТО поступають із затримкою.

Триває перевищення лімітів в промисловості (+25%) і на підприємствах ТКЕ (+15%). Населення зменшило споживання газу в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 16%. Бюджетні установи використали газу на 23% менше встановленої норми.

Нагадаємо, що Постановою №296 були встановлені ліміти на рівні 70-90% використання газу вказаними категоріями у відповідному періоді минулого року. Постанова не встановлює план споживання для населення.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини