За березень ліміти використання газу перевищені на 16%

Населення спожило газу на 13% менше ніж за відповідний період минулого року.

За оперативними даними українські промислові підприємства, бюджетні установи, теплокомуненерго та населення використали за березень 2015 року 3536,7 млн куб. м природного газу (за березень минулого року – 3949,0 млн куб. м).

При цьому споживачі України за категоріями, встановленими Постановою Уряду від 09.07.2014 р. №296 (промисловість, ТКЕ, бюджетні установи) перевищили ліміти використання природного газу на 16% (за підсумками лютого 2015 року перевищення склало близько 12%). Зазначені категорії спожили 2033,0 млн куб. м газу при запланованому обсязі 1748,7 млн куб. м. Населення використало за березень 1503,7 млн куб.м.(на 13% менше, ніж за відповідний період минулого року). Всі дані наведені без врахування АР Крим.

ІНФОГРАФІКА

Найбільше перевищення лімітів, встановлених Постановою № 296, спостерігалось у Рівненській (+235%), Черкаській (+114%) та Харківській (+39%) областях. Чотири регіони використали менші обсяги, ніж встановлено лімітами, а 9 регіонів – дотримувались лімітів або незначно їх перевищили.

Зокрема, менше лімітів споживали Закарпатська (-11%) та Житомирська (-4%) області. Дані щодо споживання газу у Донецькій та Луганській областях наводяться без врахування інформації щодо використання природного газу на територіях, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють, або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Споживання газу у цих областях також було менше лімітів, але дані звідти надходять із затримкою та не в повному обсязі.

Продовжується перевищення лімітів у промисловості (+22%) та на підприємствах ТКЕ (+14%). Бюджетні установи використали на 21% газу менше за встановлену норму.

Нагадаємо, що постановою були встановлені ліміти на рівні 70-90% споживання зазначеними категоріями у відповідному періоді минулого року. Постанова №296 не встановлює плану споживання для населення.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини