За два місяці карантину Група Нафтогаз спрямувала 515 млн грн на допомогу лікарям

Група Нафтогаз з перших днів карантину активно долучилась до протидії поширенню коронавірусу: за два місяці було організовано закупівлю допомоги медикам майже на 515 млн гривень

Група Нафтогаз з перших днів карантину активно долучилась до протидії поширенню коронавірусу: за два місяці було організовано закупівлю допомоги медикам майже на 515 млн гривень.

Нафтогаз продовжує свій масштабний доброчинний проект з підтримки громад в регіонах присутності на час пандемії. Ще за 10 днів травня близько 3 млн грн було спрямовано на закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекторів для лікарень Полтавської, Львівської та Харківської областей — регіонів, де сконцентрована найбільша кількість виробничих потужностей Групи. За ці кошти в центральні районні, міські лікарні та сільські амбулаторії було закуплено 22 тис. респіраторів, по 200 тис. масок та рукавичок, 600 захисних окулярів, 30 обтюраторів, 5000 л дезінфекторів.

В планах цього проекту — охопити допомогою всі регіони господарської діяльності Групи та забезпечити найнеобхіднішими засобами захисту тих, хто цього найбільш потребує: місцеві амбулаторії та лікарні у регіонах.

Також днями Група Нафтогаз передала медикам Головного військово-медичного клінічного центру Державної прикордонної служби в Києві засоби захисту на понад 200 тис. грн.

Паралельно майже щодня Група Нафтогаз доставляє медичне обладнання та захисні костюми в різні куточки України.

Нагадаємо, що на початку травня літаками «Антей» та «Мрія» Група Нафтогаз за підтримки Офісу Президента закупила і доставила в Україну 200 тонн благодійного медичного вантажу для українських лікарів на понад 500 млн грн. Лікарні, які безкоштовно отримують обладнання і засоби захисту, визначені партнером проекту — Міністерством охорони здоров'я України. Нафтогаз буде регулярно надавати звіти про доставку вантажу в лікарні.Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини