За першу декаду роботи програми «Газовий запас» до неї приєднались 7320 українських родин

Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах «Газового запасу», становить майже 4,5 млн куб. м. До програми вже приєднались 18 регіональних газопостачальних компаній, або більше 70% їх загальної кількості

З моменту запуску 23 серпня групою Нафтогаз нового продукту для побутових споживачів «Газовий запас» в рамках акції #ТвояEнергонезалежність його придбали вже 7320 українських родин.

Загальний обсяг газу, замовлений споживачами на умовах «Газового запасу», становить майже 4,5 млн куб. м.

До програми вже приєднались 18 регіональних газопостачальних компаній, або більше 70% їх загальної кількості. Наразі тривають переговори з газопостачальниками міста Києва, Одеської, Херсонської, Полтавської і Донецької областей. Нафтогаз сподівається, що вони дозволять своїм клієнтам скористатись перевагами програми «Газовий запас».

Продукт «Газовий запас» дозволяє побутовим споживачам придбати заздалегідь необхідні обсяги газу за низькою літньою ціною для використання його протягом опалювального сезону.

Побутовий споживач може закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Скористатися пропозицією можна до 25 вересня. Відпускна ціна Нафтогазу газопостачальним підприємствам (газзбутам) в рамках цього продукту складає 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ, а також без урахування вартості транспортування, розподілу і надбавки постачальника).Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»Інші новини