Заборгованість підприємств ТКЕ перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» зменшилася на 2 млрд. грн

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» веде постійну роз’яснювальну роботу ...

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» веде постійну роз’яснювальну роботу з підприємствами теплоенергетики щодо необхідності термінового погашення боргів за спожитий природний газ.
13 лютого 2014 р. Компанія «Нафтогаз України» надіслала телеграми керівникам областей, що мають найбільшу заборгованість за споживання природного газу, та повідомила про можливе обмеження постачання природного газу у зв’язку з порушенням умов договорів та накопиченням значної заборгованості за спожитий природний газ.
Вжиті заходи дозволили покращити платіжну дисципліну та зменшити заборгованість підприємств ТКЕ на 2 млрд. грн. Станом на 17 лютого 2014 р. загальний борг підприємств ТКЕ за спожитий природний газ перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» становить близько 23,5 млрд. грн.
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» докладає максимальних зусиль для безперебійного забезпечення природним газом всіх категорій споживачів.

Довідково:
Повноваження щодо регулювання цін на природний газ, тарифів на його транспортування та постачання надано Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 №1548.
Згідно з положеннями статті 13 Закону України «Про теплопостачання» відповідальність за теплопостачання покладена на органи місцевого самоврядування.
Відповідно до вимог Закону України від 08.07.2010 №2467-VI «Про засади функціонування ринку природного газу» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1729 природний газ в Україні реалізується лише за умови стовідсоткової оплати споживачами природного газу.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини