Заборгованості НАК “Нафтогаз України” перед ВАТ “Газпром” не існує

Останнім часом у публікаціях вітчизняних та зарубіжних ЗМІ з’явилася низка повідомлень про нібито наявну заборгованість НАК “Нафтогаз України” перед ВАТ “Газпром”. Дані повідомлення викликали численні заяви політичних лідерів та експертів, що обговорювали факт заборгованості та прогнозували її негативні наслідки для взаємовідносин для України та Росії.

Компанія має в черговий раз заявити про те, що протягом 2008 року єдиним постачальником імпортного природного газу в України була і досі залишається компанія RosUkrEnergo AG. Згідно з оформленими актами приймання-передачі природного газу заборгованість НАК “Нафтогаз України” за спожитий у 2008 році газ перед RosUkrEnergo AG становить $1,267 млрд. Компанія робить усе можливе для якнайшвидшого погашення даної заборгованості.

Компанія наголошує, що не має будь-якої простроченої заборгованості перед ВАТ “Газпром”. НАК “Нафтогаз України” закликає мас-медіа, політиків та експертів припинити штучні спекуляції навколо цього питання, оскільки вони можуть негативно позначитися на ході переговорів щодо постачання газу в України у 2009 році.

Прес-центр
НАК «Нафтогаз України»

Інші новини