Загальні збори акціонерів УкрГазЕнерго не відбулися

Заплановані на 1 квітня 2008 року Загальні збори акціонерів ЗАТ «УкрГаз-Енерго», що мали відбутися у приміщенні НАК «Нафтогаз України» за адресою Київ, вул. Богдана Хмельницького, 6, не відбулися.

Згідно порядку денного об 11 годині розпочалася реєстрація акціонерів, що мала продовжуватись до 12 години. За цей час мандатна комісія, створена з представників «УкрГаз-Енерго», зареєструвала представника НАК «Нафтогаз України», як акціонера що володіє 50% акцій ЗАТ.

За відсутності представника «РосУкрЕнерго», як другого акціонера що володіє 50% акцій «УкрГаз-Енерго», мандатна комісія запропонувала після закінчення терміну реєстрації подовжити процедуру ще на 30 хвилин. Заперечень с боку представника НАК «Нафтогаз України» не було.

По закінченні цього терміну мандатна комісія в присутності членів ДКЦПФР відмовилася підписати протокол реєстрації акціонерів. Усі умови для проведення Зборів з боку НАК «Нафтогаз України» було надано. Представниками ДКЦПФР не було зафіксовано порушень процедури з боку НАК «Нафтогаз України».


Прес-центр НАК “Нафтогаз України”

Інші новини