Залучення місцевої влади до вирішення проблем ТЕЦ дозволить гарантувати стабільне проведення опалювального сезону

16 жовтня у Фонді держмайна України під головуванням в.о. голови Віталія Трубарова відбулась нарада, присвячена готовності до опалювального сезону ТЕЦ, які знаходяться в управлінні Фонду

16 жовтня у Фонді держмайна України під головуванням в.о. голови Віталія Трубарова відбулась нарада, присвячена готовності до опалювального сезону ТЕЦ, які знаходяться в управлінні Фонду.

У ході наради була напрацьована дорожня карта, виконання якої забезпечить стабільне проведення опалювального сезону. Як зазначив присутній на нараді перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома, в Україні наразі є багато «проблемних» ТЕЦ, які накопичили значну заборгованість за поставлений газ і не можуть її сплачувати. Мова, зокрема, йде про Криворізьку теплоцентраль, Северодонецьку ТЕЦ, Дніпровську ТЕЦ та інших великих тепловиробників, від роботи яких залежить опалення будинків на значних територіях.

Втім, за словами Сергія Переломи, будь-яка дорожня карта може виконуватись успішно лише за умови активної участі органів місцевого самоврядування.

«Лише активне сприяння з боку органів місцевого самоврядування дозволить тепловиробникам виконати вимоги законодавства щодо укладення договорів та отримання номінацій на природний газ. Участь місцевих органів самоврядування у процесі забезпечення роботи ТЕЦ тим більш виправдана, що ці підприємства здійснюють свою діяльність в інтересах перш за все місцевих громад», — зазначив Сергій Перелома. На його думку, залучення місцевої влади до забезпечення роботи ТЕЦ дозволить забезпечити стабільне проходження опалювального сезону у проблемних регіонах.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини