Затверджено склад керівних органів ТОВ "Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України"

НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром” узгодили персональних склад керівних органів ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України”.

Згідно з протоколом установчих зборів ТОВ “Міжнародний консорціум” від 7 листопада, керівними органами Товариства визначено Дирекцію та Раду засновників.

Дирекція Товариства складатиметься з генерального та виконавчого директорів. Засновники обрали генеральним директором Товариства Олега Михалевича (до обрання – заступник керівника ОДУ ДК “Укртрансгаз”), виконавчим директором – Анатолія Цимбала (директор представництва ВАТ “Газпром” у Києві).

Рада засновників Товариства, згідно з рішенням установчих зборів, складатиметься з шести осіб. До складу Ради від України увійшли перший віце-прем’єр України Олег Дубина, заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Ігор Воронін та голова Спостережної ради НАК “Нафтогаз України” Михайло Ковалко.

Від Російської Федерації до складу Ради засновників обрані перший заступник голови уряду Російської Федерації Віктор Христенко, заступник голови правління ВАТ “Газпром” Олександр Рязанов та начальник департаменту маркетингу, переробки газу та легких вуглеводнів ВАТ “Газпром” Кирило Селезньов.

Головою Ради засновників ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України” обрано першого віце-прем’єр міністра України Олега Дубину.

Після виконання внутрішньо-корпоративних процедур ВАТ “Газпром”, рішення про створення Товариства вважається остаточно затвердженим.


Довідка: ТОВ “Міжнародний консорціум з управління та розвитку газотранспортної системи України” створено на виконання угоди між урядами України та Росії “Про стратегічну співпрацю у газовій галузі” від 7 жовтня 2002 року.

Протягом передінвестиційної фази, що триватиме до 31 серпня 2003 року, Товариство розробить та надасть на розгляд уряду України техніко-економічне обґрунтування проекту, а також юридичну, фінансову та бізнес-моделі роботи Консорціуму, що управлятиме ГТС України.

Статутний фонд Товариства дорівнюватиме 1 млн. доларів, що рівними частками вносяться НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром”. Ці кошти витрачатимуться на здійснення статутної діяльності Товариства.

Інші новини