Завершив свою роботу 10-й ювілейний міжнародний форум “Нафта та газ 2006”

З 7 по 10 листопада 2006 року у Києві проходив 10-й ювілейний міжнародний форум “Нафта та газ 2006”. Він розпочав свою роботу у Міжнародному виставковому центрі (Київ, Броварський проспект, 15) з відкриття 10-ї міжнародної виставки “НАФТА та ГАЗ 2006”.
У церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь віце-прем’єр-міністр України з питань ПЕК Андрій Клюєв, міністр палива та енергетики України Юрій Бойко, голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко та інші поважні особи.

Відкриваючи урочисту церемонію, віце-прем’єр-міністр України А. Клюєв привітав учасників та гостей виставки. Він особливо зазначив важливість форуму “НАФТА та ГАЗ 2006” для встановлення ділових контактів між компаніями, що працюють в нафтогазовій сфері та підкреслив важливість нафтогазового комплексу у розвитку економіки країни. Андрій Клюєв також зачитав привітання Прем’єр-Міністра України Віктора Януковича учасникам форуму “НАФТА та ГАЗ 2006”.

Після завершення урочистої церемонії відкриття форуму високі гості ознайомилися з експозиціями компаній-учасниць виставки та поспілкувалися з фахівцям нафтогазового комплексу.

В рамках форуму “НАФТА та ГАЗ 2006” 8-9 листопада 2006 року відбулася міжнародна конференція “Нафтогазовий комплекс України стратегія розвитку”.
У привітанні учасникам конференції голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко зазначив, що українська нафтогазова галузь визначається високим професіоналізмом та має значний досвід, який може бути застосований при реалізації найбільш складних міжнародних проектів. В. Шелудченко запевнив, що Компанія гарантує забезпечення безперебійного транзиту природного газу до Європи в зимовий період 2006-2007 років.

Протягом двох днів роботи конференції в доповідях її учасників були окреслені пріоритети розвитку нафтогазової галузі України, розглянуті найбільш актуальні питання, що стосуються співпраці з закордонними партнерами, відбувся обмін думками між керівниками нафтогазового комплексу, урядовцями, дипломатами, представниками провідних західних компаній, експертами та іншими фахівцями галузі.

В роботі круглих столів та семінарів обговорювались питання ефективності використання природного газу споживачами України та зменшення обсягів його споживання на 2006-2010 роки, реалізації програми створення єдиної системи обліку природного газу, проблем та перспектив збільшення видобутку нафти та газу в Україні, підвищення ефективності нафтовидобутку шляхом буріння двохствольних свердловин, оптимізації розробки і транспортування газу з діючих родовищ, шляхів підвищення ефективності розробки та дорозвідки багатопластових родовищ на різних стадіях освоєння тощо.

Інші новини