Заява з приводу переговорів у Москві між НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Газпром»

У вівторок у Москві делегація НАК «Нафтогаз України» на чолі з головою правління Олегом Дубиною проводить переговори з керівництвом ВАТ «Газпром» щодо визначення схеми довготривалого партнерства між Компаніями у газовій сфері. До складу делегації входить перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Діденко та заступник голови правління Володимир Тріколіч.

У той же час, НАК «Нафтогаз України» висловлює занепокоєння спробами безпрецедентного тиску з боку зацікавлених бізнес-груп, що мають на меті ускладнити та загальмувати проведення переговорів у Москві. Зокрема, вранці 22 квітня під стінами НАК «Нафтогаз України» було розпочато акцію з метою дискредитації Компанії та її керівництва. За словами пікетуючих, вони відстоюють інтереси дніпропетровської групи Приват та бізнесмена Дмитра Фірташа.

НАК «Нафтогаз України» в черговий раз наголошує на тому, що для припинення «політичних шоу» та забезпечення стабільного та надійного постачання газу промислові підприємства мають укласти договори про постачання газу з постачальником природного газу - ДК «Газ України».

Прес-центр НАК «Нафтогаз України»

Інші новини