Збори акціонерів Укртатнафти знову не відбулися через відсутність кворуму

Заплановані на сьогодні збори акціонерів ПАТ «Укртатнафта» не відбулися внаслідок відсутності кворуму, через неявку акціонерів, асоційованих з групою ...

Заплановані на сьогодні збори акціонерів ПАТ «Укртатнафта» не відбулися внаслідок відсутності кворуму, через неявку акціонерів, асоційованих з групою Приват. Для участі у зборах зареєструвався тільки представник НАК «Нафтогаз України».

Питаннями порядку денного зборів були, зокрема, припинення повноважень та обрання членів наглядової ради та ревізійної комісії підприємства.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2014 р. збори акціонерів Укртатнафти також не відбулися через неявку акціонерів, що контролюються групою Приват.

Нинішній склад наглядової ради Укртатнафти було обрано на зборах акціонерів у липні 2010 р. До нього ввійшли: Євген Бакулін, Валентин Франчук, Едуард Швидкий, Костянтин Бородін, Ірина Варакута, Олександр Лазорко, Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов, Сергій Глушко, Олександр Ярославський та Михайло Кіперман.

Довідково: Укртатнафта – найбільша нафтопереробна компанія України, державна частка Нафтогазу України в статутному капіталі якої становить 43,054% акцій. Мажоритарний пакет акцій Укртатнафти належить структурам, асоційованим з групою «Приват».


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини