Звернення Трудового колективу Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

У ніч з 24 на 25 лютого 2014 р. невідомими особами було вчинено збройний напад на приміщення Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» ...

У ніч з 24 на 25 лютого 2014 р. невідомими особами було вчинено збройний напад на приміщення Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», розташоване за адресою: вул. Івана Гонти, 3-а. Зокрема, було викрадено сейфи з документами кадрової служби Компанії та архівні документи з питань основної діяльності.

Згідно з законодавством України трудова книжка працівника є єдиним документом, який підтверджує загальний трудовий стаж працівника. Адміністрація та профспілковий комітет Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» звертається до всіх громадян з проханням повідомити будь-яку інформацію щодо місця знаходження викрадених документів Компанії.

Просимо з розумінням поставитись до нашого звернення, тому що відсутність трудових книжок, а також архівних документів вплине на долі сотень співробітників Компанії, які сумлінно працювали протягом свого життя, адже перешкоджатиме врахуванню досвіду роботи та ускладнить їх подальше працевлаштування, а також унеможливить підтвердження загального трудового стажу працівника та позбавить права на пенсійне забезпечення.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини