«Газовий запас» для тепловиробниківВигідна пропозиція від Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» для тепловиробників та ОСББ

  1. Вигідна пропозиція «Газовий депозит» («Газовий запас») від Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (надалі пропозиція) дає можливість придбати необхідний обсяг газу1 за фіксованою ціною для виробництва теплової енергії з «01» листопада 2019 до «31» березня 2020 року.

  2. Пропозиція діє в період до «18» жовтня 2019 року.

  3. Умовами пропозиції можуть скористатися тепловиробники та ОСББ, які не мають простроченої заборгованості перед АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

  4. Пропозиція діє на всій території України, за винятком території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також території Донецької та Луганської областей, що є територією проведення Операції об'єднаних сил.

  5. Природний газ за цією пропозицією постачається в період з «01» листопада 2019 до «31» березня 2020 року включно.

  6. Кожен виробник тепла також має право на закупівлю газу у Нафтогазу на регульованих умовах, встановлених державою (ПСО). Ціна за договором ПСО змінюється слідом за ринковою ціною газу.
  Придбавши «Газовий запас», ОСББ захищає себе від ризику підвищення цін на газ взимку, закупивши газ за літньою ціною.

   Якщо ринкова ціна газу, навпаки, впаде – споживач також зберігає можливість скористатися найнижчою ціною: для цього необхідно перейти на використання газу за стандартним договором ПСО, а «Газовий запас» — зберегти на наступні місяці. При цьому обсяги, використані за договором ПСО, треба буде оплачувати окремо.
   Якщо протягом періоду постачання газу в межах пропозиції «Газовий запас» (з 1 листопада 2019 року до 31 березня 2020 року) клієнт не використає увесь передплачений обсяг – залишок коштів повернеться на рахунок клієнта.
   Споживачі, які підпишуть стандартний договір ПСО і передплатять певні обсяги в межах «Газового запасу» зможуть самостійно обирати, на умовах якого з двох договорів вони будуть отримувати газ.
   Щоб перейти з одного договору на інший, згідно з законодавством, необхідно подати Нафтогазу заявку за 5 днів до початку місяця споживання. При цьому варто пам’ятати, що ціна газу за ПСО стає відомою лише у місяць споживання, а не до його початку. Тенденцію зміни ціни на ринку можна відслідковувати за такими індикаторами, як, наприклад, результати торгів на Українській енергетичній біржі.
   Враховуючи ці особливості, Нафтогаз рекомендує клієнтам зважено підійти до визначення обсягів передплачених об’ємів в рамках «Газового запасу».

  7. Організатор пропозиції Акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», місцезнаходження: вул. Б. Хмельницького, 6, м. Київ, 01601, Україна

   Більш детальну інформацію про пропозицію можна дізнатись за телефонами:
   044 586 35 24
044 586 37 61
   044 586 38 70 у будні з 09:00-17:00, вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора.

  8. Акціонерне товариство«Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» залишає за собою право змінювати умови, місце та строки проведення пропозиції, про що буде повідомлено на сайті АТ«Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

  9. Щоб скористатися умовами пропозиції необхідно:

   - укласти договір (посилання на договір)
   - до 18.10.2019 року включно оплатити замовлений обсяг газу
   - до 25.10.2019 надати розбивку по щомісячному використанню оплаченого газу (шляхом підписання Додаткової угоди до договору)

  10. Суттєві умови договору:

  · Постачання газу в рамках дії пропозиції здійснюється Постачальником виключно за умови включення Споживача до Реєстру споживачів Постачальника, розміщеного на інформаційній платформі Оператора ГТС, та відсутності у реєстрі будь-якого іншого постачальника природного газу.
  · Режим використання природного газу протягом розрахункового періоду (в т.ч. добове використання) Споживач визначає самостійно в залежності від своїх власних потреб.
  · Перегляд та коригування замовлених Споживачем обсягів природного газу за цим Договором може відбуватися за ініціативою Споживача шляхом підписання додаткової угоди
  · У разі наявності станом на 31.03.2020 року невикористаного обсягу оплаченого природного газу, Постачальник повертає залишок коштів за невідібраний природний газ.
  · Якщо в останньому місяці використання газу в межах «Газового депозиту» Споживач використає газу більше, ніж він передплатив загалом в рамках пропозиції, то за додаткові об’єми він має сплатити Постачальнику в рамках ПСО*.


1 Природний газ – газ належної якості, який відповідає чинному стандарту «ГОСТ 5542-87. Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення»
*Ціна за ПСО – регульована ціна газу, яка розраховується щомісяця НАК «Нафтогаз України» у відповідності до постанови Кабміну №485. НАК «Нафтогаз України» для визначення ціни газу за ПСО аналізує 4 показники – ціну для комерційних споживачів за минулий місяць, дані МЕРТ щодо середньої митної вартості газу за минулий місяць, середньозважену ціну на Українській енергетичній біржі, та ціну за урядовою постановою №867 від 19 жовтня 2018 року. Далі компанія обирає найнижчу з них.

· Ціна природного газу в межах пропозиції складає 6 145,31 грн за 1000 куб. м (без врахування вартості розподілу).