ЗАГАЛЬНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

06.09.2019, 12:24:00

ЗАГАЛЬНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

Назва проектуЄвробонди Нафтогазу
КраїнаУкраїна
Бізнес секторПриродні ресурси
№ проекту50809
Джерело фінансуванняЄБРР
Тип договоруЗакупівля природного газу відповідно до умов договорів ЄФЕТ
Тип оголошення Загальне оголошення про закупівлі
Дата публікації06.09.2019
Дата завершення01.04.2020

ЗАГАЛЬНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛІ

Акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» має намір використати грошові кошти кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку (далі – Банк) для проекту з покриття розриву між закупівлею та реалізацією природного газу.

Проект має загальну орієнтовну вартість до 120 мільйонів Євро, передбачає придбання природного газу для поставок в Україну через інтерконектори з Європейським Союзом.
Початок процедур закупівлі за вищезазначеними договорами очікується у 4-му кварталі 2019 року. Початок попереднього відбору за вищезазначеними договорами очікується наприкінці 3-го кварталу 2019 року.

Контракти, які фінансуватимуться за рахунок кредитних коштів Банку, регулюються політикою та правилами закупівель Банку, спираються на стандартні процедури та практики закупівель природного газу в країнах Європейського Союзу, та будуть відкриті для фірм з будь-якої країни. Кредитні кошти Банку не використовуватимуться для здійснення платежів фізичним або юридичним особам за імпорт товарів, якщо такі платежі або імпорт заборонені рішенням Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй, ухваленим відповідно до Розділу VII Статуту Організації Об’єднаних Націй або відповідно до закону чи офіційного розпорядження країни Покупця.

Контактна особа для зацікавлених постачальників, підрядників та консультантів:
Борис Главацький,
Начальник центру торгівлі газом
Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»
вул. Б. Хмельницького, 6
Київ, 01601, Україна
Тел.: +380 (44) 586-34-19
GSA_tender@naftogaz.com
www.naftogaz.com

File Attachment Icon
im.jpg