Декларацію голови правління Андрія Коболєва за 2015 рік опубліковано на сайті Нафтогазу

31.03.2016, 23:30:00

НАК «Нафтогаз України» опублікувала декларацію про доходи голови правління Андрія Коболєва за 2015 рік, передбачену Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції». Документ розміщено на сайті компанії (рубрика «Корпоративне управління», розділ «Правління та його винагорода»), а також за цим посиланням: Декларація за 2015 рік.

В документі задекларовано, зокрема, загальну суму сукупних доходів у розмірі 6 105 967 грн (до відрахування податків).

З цієї суми 1 104 504 грн припадає на доходи відповідно до трудового та колективного договору з Нафтогазом.

До загальної суми сукупних доходів також входить 1 463 грн відсотків, отриманих за вкладами в українських державних банках.

Основна частина сукупного доходу (5 000 000 грн) пов’язана із наданням Андрієм Коболєвим інвестиційно-банківських послуг на попередньому місці роботи у інвестиційній компанії до призначення у Нафтогаз.

Ці доходи були отримані у 2015 році, оскільки зобов’язання з оплати послуг, наданих у попередніх періодах, настали лише після остаточного закриття угоди з продажу відповідного активу у фармацевтичному секторі. Актив належав клієнту, якому були надані ці інвестиційно-банківські послуги. Ці доходи жодним чином не пов’язані із діяльністю Коболєва у Нафтогазі.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

File Attachment Icon
im.jpg