Кар’єра


Стань частиною Нафтогазу та зростай разом із нами!

Група Нафтогаз — один з найбільших роботодавців України. Ми цінуємо своїх співробітників та піклуємося про них, забезпечуючи належні умови для їхньої професійної реалізації та розвитку. Адже успіх великої компанії складається з успішних історій її працівників.

Нафтогаз – це люди, об’єднані спільними цінностями: сміливість, відкритість, сумлінність та справедливість.

Працювати в Групі Нафтогаз — це не лише отримати можливості професійного і кар’єрного зростання та конкурентної оплати праці. Долучившись до нашої багатотисячної сім’ї, ви станете частиною амбітної команди, мета якої – досягнення енергонезалежності України та підвищення добробуту українців.

HR політика

Ми створюємо досвід та розкриваємо потенціал наших працівників, заряджаємо їх енергією для подальшого розвитку Групи Нафтогаз та нашого суспільства.

Створення середовища, де кожен працівник усвідомлює сенс та мету своєї роботи, прагне до постійного розвитку, є частиною культури відкритості, поваги та співпраці, залучений до проектів з розвитку компанії, забезпечений всім необхідним для якісного виконання своєї роботи, відчуває себе в безпеці та отримує задоволення від того, що працює за покликанням, є нашими основними завданнями. Корпоративна культура компанії підтримує ініціативність, відповідальність, орієнтованість на результат, високі етичні норми, професіоналізм та співпрацю.

Ми надаємо співробітникам широкі можливості для розкриття талантів і компетенцій, щоб допомогти реалізуватися в професії. Група керується у своїй діяльності сучасними підходами і активно проводить діджиталізацію. Так, зокрема з 2021 року ми впровадили автоматизовану систему управління персоналом Talent Management System (TMS), яка дозволяє кожному співробітнику скласти особистий план кар’єри, пройти необхідні навчальні тренінги і відслідковувати свій прогрес.

Вакансії

З 2016 року в Нафтогазі налагоджено відкритий рекрутинговий процес: вакансії публікуються на внутрішньому порталі компанії, на сайтах з пошуку роботи, а з 2021 року – і на внутрішньому кар’єрному сайті (TMS). Ми запрошуємо людей взяти участь у відборі, оцінюємо кандидатів методом інтерв’ю за компетенціями, залучаємо рекрутингові агентства до пошуку окремих фахівців.

Ми постійно шукаємо та раді бачити в наших лавах фахівців різних напрямів. Кожен охочий може ознайомитись із переліком відкритих пропозицій і подати резюме прямо ТУТ - ТМS https://naftogaz.csod.com/ux/ats/careersite/1/home?c=naftogaz&fbclid=IwAR0ACcqH7mlvpeXzNKNBt0go7sN92cpcM-cpn3iU40np-Ejh1trvyacgZxI

Нам потрібні сміливі, відкриті, професійні та сумлінні співробітники, які зможуть посилити нашу команду та сприятимуть розвитку Групи Нафтогаз та нашого суспільства разом із нами.

Турбота про працівників

Ми пишаємося тим, що успішно перетворюємо організацію на сучасну, престижну та прозору компанію. Нафтогаз – це альма-матер для тисяч працівників. Плинність персоналу в 2020 році склала 2,5%, що є дуже низьким показником. Нам вдається утримувати кваліфікований персонал, зокрема, завдяки конкурентній заробітній платні.

Як соціально відповідальна компанія, Нафтогаз реалізує низку програм для співробітників щодо турботи про їхнє здоров'я. Наші працівники мають додаткові дні відпустки, програми медичного страхування, пільгові умови для придбання абонементів у фітнес-клуби, а в офісах та на підприємствах працюють спеціально обладнані медичні пункти.

В регіонах, де веде свою діяльність Група, ми допомагаємо лікарням, школам, відновленню інфраструктури. Ми також були рушієм закону, який дозволив 5% ренти від видобутку залишати місцевим громадам.

Принципи рівності

За статистикою World Petroleum Council, частка жінок у нафтогазовій галузі складає 22%. Але в Групі Нафтогаз частка жінок становить 24% — вище, ніж в середньому в світі. Жінки успішно працюють у нас, зокрема і за технічними спеціальностями: геологині, інженерки, геофізики, екологині, аналітикині технічних даних. Восени 2021 року Кабінет міністрів України призначив нових членів правління НАК «Нафтогаз України», до складу якого увійшла Олена Бойченко, директор з управління персоналом та соціальної політики Групи Нафтогаз, яка стала першою жінкою-членом правління НАК за останні 15 років та другою в історії правління компанії загалом.

Професійний розвиток

У різні часи Група акумулювала від 65 до 85% українських кадрів нафтогазової галузі. Нам потрібна велика кількість людей, і єдина можливість забезпечити себе персоналом - виховувати його самим.

Ми залучаємо також іноземних фахівців, інвестуємо в навчання та стажування. У 2020 році пройшли тренінги й підвищили свою кваліфікацію близько 50% працівників підприємств Групи Нафтогаз.

Наші зусилля знаходять свій відгук як у співробітників, так і у зовнішніх експертів. Лише 2020-го року Групу Нафтогаз визнано:
- «Найпривабливішим національним роботодавцем» за даними незалежного міжнародного рейтингу привабливості бренду роботодавців Randstad Employer Brand Research;

- одним із ТОП-20 найкращих компаній-роботодавців за версією HR-рейтингу журналу Бізнес.

Крім того, один з наших навчальних проектів для співробітників «Школа буріння» став лауреатом премії HR-Бренд Україна 2020.

Приєднуйтесь до нас! Це чудовий шанс стати частиною важливої і великої національної компанії!


Пошук кандидатів для Групи Нафтогаз (посилання)