Правління та його винагорода


Юрій Вітренко
Голова правління з 29 квітня 2021 року
Юрій Вітренко має багаторічний досвід роботи в енергетичному секторі та інвестиційному банкінгу. З грудня 2020-го до квітня 2021-го був виконуючим обов’язки міністра енергетики України. До призначення в міністерство шість років працював у НАК "Нафтогаз України": обіймав посади директора виконавчого (2018-2020), головного комерційного директора (2016-2018), директора з розвитку бізнесу (2014-2016). На цих позиціях займався реформуванням енергетичного сектору та забезпеченням енергетичної безпеки України.
Серед найважливіших досягнень Юрія Вітренка — успішні арбітражні справи проти російського Газпрому, а також диверсифікація джерел постачання природного газу, що дозволило Україні усунути критичну залежність від РФ. Ініціював та успішно реалізував проекти зі створення конкурентоспроможного газового ринку в Україні та його інтеграції до ринку ЄС.
Юрій Вітренко також був генеральним директором інвестиційної компанії Aya Capital та головним операційним директором Фонду приватних інвестицій Amstar Europe (дочірня компанія американської інвестиційної компанії AMSTAR (2008-2010). У 2005-2006 роках працював у Лондонському офісі інвестиційного банку Merrill Lynch.
Розпочав свою кар'єру в PricewaterhouseCoopers LLC (1998-2002) на посаді старшого консультанта у відділі управління консалтингом після закінчення Київського національного економічного університету.
Має ступінь МВА міжнародної школи бізнесу INSEAD (Франція, Сінгапур).


Сергій Перелома
Перший заступник голови правління з серпня 2014 року
Відповідає за напрям охорони праці та промислової безпеки, роботу активів групи Нафтогаз в Арабській Республиці Єгипет, координує низку соціальних проектів Компанії.
З серпня 2020 року обіймає посаду т.в.о. генерального директора «Укртрансгазу» – оператора підземних газосховищ України. Очолює дивізіон «Нова енергія», що розвиває проекти в галузі альтернативної енергетики.
Ярослав Теклюк
Член правління з 21 січня 2020 року
Директор з юридичних питань
Відповідає за загальне юридичне забезпечення, взаємодію з органами влади та захист інтересів компанії в судах та інших установах.
Має більш ніж 16-річний досвід юридичної практики.
Фахівець із захисту інтересів у корпоративних спорах та судових справах у банківській, фінансовій і​ телекомунікаційній сферах, а також​ у справах про банкрутство.​​
До початку кар’єри в Нафтогазі 8 років працював в юридичній фірмі «Василь Кісіль і Партнери», у тому числі 4 роки як партнер.
Закі​нчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де здобув освіту за спеціальністю «Міжнародне право​»​.


Петер Стефанус ван Дріл
Член правління з 21 січня 2020 року
Директор фінансовий Групи Нафтогаз​
Відповідає за розбудову інтегрованої корпоративної фінансової функції, визначення фінансової політки, принципів та процедур групи Нафтогаз. Також до його обов’язків входить управління процесами фінансового прогнозування та планування, забезпечення коштів для фінансування стратегічних ініціатив групи, підвищення ефективності та результативності фінансових операцій.
Петер ван Дріл – фінансист з майже 30-річним досвідом роботи на різних позиціях у Shell, починаючи з фінансового радника у дочірній компанії Billion International і закінчуючи посадою віце-президента Royal Dutch Shell з питань бухгалтерського обліку та звітності до приходу в Нафтогаз. На різних етапах своєї кар’єри працював у таких сферах як бухгалтерський облік та звітність, управління ефективністю бізнесу, бізнес-партнерство, управління цінністю, аутсорсинг фінансових та бізнес-процесів, злиття та поглинання, а також відносини з інвесторами.
Вільно володіє голландською й англійською та на хорошому рівні – німецькою і французькою мовами.
Закінчивши Коледж Томаса Мора у Гаазі, Петрус ван Дріл вивчав управління бізнесом в Університеті Еразма Роттердамського за напрямком фінансовий та економічний менеджмент. Також навчався за програмою обміну у Віденському університеті економіки та управління бізнесом.


Отто Ватерландер
Член правління з 21 січня 2020 року
Головний директор виконавчий - виконавчий директор з трансформації Групи Нафтогаз​
Відповідає за трансформаційні проекти групи, зокрема впровадження нової операційної моделі та дивізіональної структури управління, реалізацію крос-функціональних процесів та розробку баз даних процесів. Він також керує та бере участь в ініціативах розвитку, які спрямовані на зростання вартості компаній групи Нафтогаз, підвищення ефективності бізнесу та цінності для акціонерів.
Має 30-річний досвід роботи в різних сегментах нафтогазової галузі. Має великий досвід управління трансформацією, збільшення ефективності операційної та комерційної діяльності, а також розвитку бізнесу. Зарекомендував себе як фахівець з питань укладання та арбітражного супроводження довгострокових контрактів на ринку природного газу та СПГ.
До приходу в Нафтогаз Отто Ватерландер був старшим партнером у McKinsey & Company і брав участь в управлінні нафтогазовим напрямком на міжнародному рівні, а ще раніше - партнером з енергетичного напрямку в Booz & Company. Свою кар’єру почав у травні 1990 року в Royal Dutch Shell, де працював на різних посадах в Нідерландах та Венесуелі до кінця 1997 року.
Здобув ступінь магістра з економіки підприємства в Університеті Еразма Роттердамського; володіє голландською, англійською, німецькою та іспанською мовами.