Нафтогаз оприлюднив свої цінові пропозиції для промислових споживачів газу на лютий 2017 року

23.01.2017, 16:56:28

23 січня 2017 р., м. Київ — НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання, які діятимуть з 1 лютого 2017 року.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу Компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом.

У порівнянні із цінами на січень цього року, у лютому 2017 року ціни збільшено на 21-22%.Таке підвищення зумовлено зростанням цін природного газу на європейському ринку.

Із детальними умовами комерційної пропозиції НАК «Нафтогаз України» з 1 лютого 2017 року можна ознайомитись на сайті Компанії за цим посиланням.


Довідково. З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

File Attachment Icon
im.jpg