Нафтогаз успішно розмістив єврооблігації на 600 млн євро та 335 млн дол. США

12.07.2019, 20:55:00

НАК «Нафтогаз України» залучив фінансування на міжнародному ринку капіталу через випуск єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США. Компанія розмістила п’ятирічні облігації в євро з дохідністю 7,125% та трирічні облігації в доларах США з дохідністю 7,375%.

Таким чином, розміщення відповідає максимальній сумі, погодженій Кабінетом міністрів України, та відбулося дешевше максимальної погодженої ставки. Єврооблігації випущені без державних гарантій.

Запит інвесторів на цінні папери Нафтогазу у 2,5 рази перевищив пропозицію. Єврооблігації компанії придбали понад 120 інвесторів з Великої Британії, інших країн Європи, Азії та Південної Америки.

«Такий інтерес інвесторів до облігацій Нафтогазу свідчить про довіру до України, та є визнанням наших зусиль у побудові прозорої та прогнозованої компанії. Залучення коштів на міжнародному ринку капіталу на привабливих умовах дозволить Нафтогазу якісно підготуватися до наступної зими, закачати до підземних сховищ необхідні обсяги газу», - зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Нафтогаз був готовий до розміщення у травні і вийшов на міжнародні ринки капіталу, щойно отримав погодження від Кабінету Міністрів 5 липня.

Компанія очікує отримати кошти 19 липня, після завершення усіх юридичних формальностей, які триватимуть протягом 5 робочих днів.

Організатором угоди виступили Citi та Deutsche Bank.
Юридичними радниками в угоді були компанії Freshfields Bruckhaus Deringer, AEQUO, White & Case, Avellum, Linklaters і Clifford Chance.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»

File Attachment Icon
im.jpg