Прогнози змін цін на природний газ


Перелік веб-ресурсів, на яких можна отримати інформацію щодо прогнозних та ф’ючерсних цін на газ на коротко-, середньо- та довгострокову перспективу, а також ознайомитися з актуальними даними, що склалися, як на українському, так і на світовому ринках природного газу.
   1. Управління енергетичної інформації США EIA STEOочікувана ціна газу на Henry Hub, очікувані ціни на газ для різних категорій споживачів в США на наступні два роки
   2. Прогнозні середні гуртові ціни на газ в Європі, США та Японії від Всесвітнього банку World Bank Commodity Markets Outlook – оновлюється щокварталу, містить прогнозні середні гуртові ціни на газ в Європі, США та Японії.
   3. IMF Primary Commodity Price Forecast – оновлюється щомісяця, містить очікувані МВФ середньострокові ціни на газ. З прогнозом станом на квітень 2020 року можна ознайомитися тут.
   4. Annual Deloitte’s Oil & Gas Price Forecast – оновлюється наприкінці кожного року, містить зокрема очікувані ціни на газ в Великобританії (UK NBP). Тут, наприклад, прогноз cтаном на кінець 2018 року.
   5. Ф’ючерсні ціни на газ:
   На хабах TTF, NBP, ZEE, NCG, GPL
   Альтернативно: NBP, NCG, GPL , CEGH.
   6.Українська енергетична біржа – щотижневий огляд ринку газу України та Європи. Тут, наприклад, можна знайти огляд за 6-10 квітня 2020.
   7. Тут можна ознайомитися з цікавим и фактами щодо розвитку ринку скрапленого природного газу (СПГ).