Прогнози змін цін на природний газ


Перелік веб-ресурсів, на яких можна отримати інформацію щодо прогнозних та ф’ючерсних цін на газ на коротко-, середньо- та довгострокову перспективу, а також ознайомитися з актуальними даними, що склалися, як на українському, так і на світовому ринках природного газу.
1. Управління енергетичної інформації США EIA STEOочікувана ціна газу на Henry Hub та очікувані ціни на газ для різних категорій споживачів у США на наступний рік
2. Прогнозні середні гуртові ціни на газ в Європі, США та Японії від Всесвітнього банку
World Bank Commodity Markets Outlook – оновлюється щокварталу, містить прогнозні середні гуртові ціни на газ в Європі, США та Японії.
3.
IMF Primary Commodity Price Forecast – оновлюється щомісяця, містить очікувані МВФ середньострокові ціни на газ. З прогнозом станом на жовтень 2020 року можна ознайомитися тут.
4.
Annual Deloitte’s Oil & Gas Price Forecast – оновлюється наприкінці кожного року, містить зокрема очікувані ціни на газ в Великобританії (UK NBP). Тут, наприклад, прогноз cтаном на вересень 2020 року.
5. Ф’ючерсні ціни на газ:
На хабах TTF, NBP, ZEE, NCG, GPL, CEGH та інших
6.
Українська енергетична біржа – середньозважені ціни на газ на середньо- та довгостроковому ринку в Україні та на хабах Європи, а також на добовому ринку газу в Україні. Тут можна знайти огляд за 26 жовтня – 6 листопада 2020.
7.
Тут можна ознайомитися з цікавими фактами щодо розвитку ринку скрапленого природного газу (СПГ).