Трейдинг

Трейдинг

Бізнес-напрям «Нафтогаз Трейдинг» створено у грудні 2020 року шляхом поділу дивізіону «Комерція» на дві структурні одиниці: «Трейдинг» та «Роздрібний бізнес»
Показники 2021 рік
  • 11тис. контрагентів
  • 7,6тис. договорів з бюджетними установами та організаціями
  • 475млн грн податків сплачено

Показники 2021 рік

Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.
Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.
Ключові завдання
Cтворення потужного трейдингу європейського зразка. Збільшення присутності компанії на оптовому ринку природного газу. Хеджування видобутку газу, що забезпечує додаткові гарантії окупності новим проектам в цій сфері.

Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Бізнес-напрям пропонує лінійку газових продуктів на спотовому ринку за договорами на місяць, квартал та рік. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.

До складу бізнесу входять такі одиниці:

• ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»;
• Нафтогаз Трейдинг Юроп АГ;
• Департамент з операційної діяльності (окрім відділу договірної роботи з ПСО) НАК «Нафтогаз України»;
• Управління трейдингу газу НАК «Нафтогаз України».

Види діяльності

Менеджмент

Світлана Лобанова
Директор ДК «Газ України»
Світлана Лобанова

Має понад 10 років досвіду роботи в нафтогазовій галузі. Вищу освіту отримала у Київському національному торговельно-економічному університеті. У 2016 році отримала диплом про перепідготовку в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, захистила дисертацію на тему «Адміністративно-правове забезпечення функціонування нафтогазового комплексу» та здобула науковий ступень кандидата юридичних наук.

Адвокат, заступник голови комітету з енергетичного права Національної асоціації адвокатів України.

З грудня 2021 року очолювала дивізіони «Трейдинг» та «Роздрібний бізнес» в НАК «Нафтогаз України", у 2018 - 2019 роках працювала на посаді першого заступника директора ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», до цього обіймала керівні посади в комерційних структурах. Займалася стратегічним плануванням та розвитком підприємств, організацією та контролем ведення операційної діяльності, імпортом, торгівлею та постачанням природного газу та електроенергії.

Сергій Бєляєв
Т.в.о. генерального директора ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг»
Сергій Бєляєв

Має більше 20 років досвіду роботи у сфері фінансів та менеджменту. Вищу освіту здобув у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та Кредит».

Кар’єру розпочав у кіровоградському відділенні «Промінвестбанку». З 1999 року обіймав посаду керівника цього ж банку в Одесі. У 2009-му став директором департаменту корпоративних клієнтів у банку «Київ». З 2010 по 2015 роки обіймав посаду директора з фінансів «ДТЕК Крименерго». 

З 2012-го по 2014 рік навчався у Києво-Могилянській бізнес-школі, де отримав ступінь MBA.

У квітні 2015-го зайняв посаду фінансового директора компанії «Український Рітейл», а у 2017 році очолив її як директор. 

З січня 2021 року працює в ГК «Нафтогаз України».

Новини бізнесів

Відео

Naftogaz is driving gas market reform in Ukraine

Naftogaz is driving gas market reform in Ukraine

Контакти

Адреса

вул. Шолуденка, 1, Київ, 04116, Україна

Телефони для довідок

для бюджетних організацій: 044 300-25-50

для релігійних організацій: 044 586-33-55

044 586-36-75.

Сайт

naftogaztrading.com.ua

Email

[email protected]