Трейдинг

Трейдинг

Бізнес-напрям «Нафтогаз Трейдинг» створено у грудні 2020 року шляхом поділу дивізіону «Комерція» на дві структурні одиниці: «Трейдинг» та «Роздрібний бізнес»
Показники 2022 рік
  • 12тис. контрагентів
  • 6,8тис. договорів з бюджетними установами та організаціями

Показники 2022 рік

Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.
Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.
Ключові завдання

Cтворення потужного трейдингу європейського зразка. Збільшення присутності компанії на оптовому ринку природного газу. Хеджування видобутку газу, що забезпечує додаткові гарантії окупності новим проектам в цій сфері.

Трейдинг активно розвиває біржову торгівлю газом та є одним з основних продавців цього ресурсу на Українській енергетичній біржі. Бізнес-напрям пропонує лінійку газових продуктів на спотовому ринку за договорами на місяць, квартал та рік. Побудовано партнерські відносини із 120 компаніями.

До складу бізнесу входять такі одиниці:

  • ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»
  • Нафтогаз Трейдинг Юроп АГ
  • Департамент з операційної діяльності (окрім відділу договірної роботи з ПСО) НАК «Нафтогаз України»
  • Управління трейдингу газу НАК «Нафтогаз України»

Види діяльності

Менеджмент

Сергій Бєляєв
Т.в.о. генерального директора ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг»
Сергій Бєляєв

Має більше 20 років досвіду роботи у сфері фінансів та менеджменту. Вищу освіту здобув у Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та Кредит».

Кар’єру розпочав у кіровоградському відділенні «Промінвестбанку». З 1999 року обіймав посаду керівника цього ж банку в Одесі. У 2009-му став директором департаменту корпоративних клієнтів у банку «Київ». З 2010 по 2015 роки обіймав посаду директора з фінансів «ДТЕК Крименерго». 

З 2012-го по 2014 рік навчався у Києво-Могилянській бізнес-школі, де отримав ступінь MBA.

У квітні 2015-го зайняв посаду фінансового директора компанії «Український Рітейл», а у 2017 році очолив її як директор. 

З січня 2021 року працює в ГК «Нафтогаз України».

Новини бізнесів

Контакти

Адреса

вул. Шолуденка, 1, Київ, 04116, Україна

Телефони для довідок

044 364 76 54

044 364 79 14

Сайт

naftogaztrading.com.ua

Email

[email protected]