Розвідка та видобування вуглеводнів

Розвідка та видобування вуглеводнів

«Розвідка та видобування» – бізнес-напрям Нафтогазу, що займається пошуком, розвідкою та розробкою нафтогазових родовищ і видобутком вуглеводнів. Його підрозділи видобувають понад 70% українського газу
Показники 2021 рік
  • 12,93 видобуто товарного газу (млрд м³)
  • 5,9приріст ресурсної бази (млрд м³) за міжнародною класифікацією SPE PRMS
  • 50нову свердловину введено в експлуатацію
  • 16,65млрд грн капітальних інвестицій
  • 16,2млрд грн ренти від видобування вуглеводнів сплачено

Показники 2021 рік

Пріоритетні напрями роботи — стабілізація видобутку на виснажених родовищах і нарощування ресурсної бази: розвідка ділянок у Чорному морі, на Юзівській площі, 4-х великих ділянок у межах угод про розподіл продукції та інших нових площ
Пріоритетні напрями роботи — стабілізація видобутку на виснажених родовищах і нарощування ресурсної бази: розвідка ділянок у Чорному морі, на Юзівській площі, 4-х великих ділянок у межах угод про розподіл продукції та інших нових площ
Ключове завдання
Підвищення ефективності видобутку та пошук нових джерел нарощування ресурсної бази. Бізнес-напрям здійснює розробку понад 140 вуглеводневих родовищ у 12 областях України. Геологорозвідувальні роботи підрозділу з пошуку нових родовищ нафти і газу ведуться у Дніпровсько-Донецькій западині, зокрема, на Юзівській площі, а також у Карпатському регіоні та у акваторії Чорного моря.

До складу бізнесу входять такі одиниці:

• АТ «Укргазвидобування»;
• ДАТ «Чорноморнафтогаз»;
• ТОВ «Надра Юзівська».

Види діяльності

Менеджмент

Олег Толмачев
Директор дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування»
Олег Толмачев

Відповідає за управління і розвиток бізнесу з видобування вуглеводнів Групи Нафтогаз. Зокрема, перед ним стоїть завдання із впровадження нових перспективних проектів, залучення міжнародних партнерів та інвесторів до їх реалізації. Очолював високотехнологічні проекти з розробки великих родовищ у Північній Америці з покладами газу та газоконденсату як у традиційних колекторах (East Texas Deep Bossier), так і щільних породах (Utica, Haynesville, Barnett, Marcellus, Granite Wash). Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проектів, формування й керування мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів).

Олександр Романюк
Т.в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобування»
Олександр Романюк

До призначення у травні 2022 року поєднував обов’язки директора дивізіону «Розвідка та видобування» Групи Нафтогаз і першого заступника гендиректора Укргазвидобування. Працює в компанії на керівних посадах з 2015-го року. Має більше 20 років досвіду управлінської, виробничої та інвестиційної діяльності, у тому числі, в McKinsey&Company і EastOne Group.

Максим Вітик
Директор ТОВ «Надра Юзівська»
Максим Вітик

Відповідає за розвідку вуглеводнів та розвиток стратегічних напрямів діяльності Нафтогазу, спрямованих на збільшення ресурсної бази вуглеводнів компанії в Україні. Має більш ніж 20 років досвіду роботи в найбільших світових нафтогазових компаніях, в тому числі у підрозділах ExxonMobil в США та підрозділах Shell у США, Нідерландах, Україні, Росії та Єгипті. Навчався у Львівському університеті та Політехнічному інституті Вірджинії (США), має ступінь кандидата геолого-мінералогічних наук.

Світлана Нєжнова
Генеральна директорка ДАТ «Чорноморнафтогаз»
Світлана Нєжнова

Має понад 20 років досвіду роботи у вищих органах державної влади та у сфері управління та фінансів. Кар’єру розпочала у Міністерстві економіки Автономної Республіки Крим. У 2017 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Видобування нафти і газу». Наразі очолює найбільшу українську компанію з розвідки і видобутку нафти та газу на українському шельфі Чорного і Азовського морів – ДАТ «Чорноморнафтогаз».

.

Новини бізнесів

Відео

Контакти

Адреса

26/28, вул. Кудрявська, Київ, 04053, Україна

Телефони для довідок

+38 044 272-31-15

+38 067 575-30-35

Факс

+38 044 461-29-94

Сайт

ugv.com.ua

Email

[email protected]