Партнерство

Україна має найбільший потенціал для збільшення видобутку природного газу в ЄС

Україна займає друге місце за 2P запасами (після Норвегії) та перспективними ресурсами (після Великобританії). 

Для досягнення енергетичної незалежності (нульовий імпорт природного газу) країна потребує інвестиції в геологорозвідувальні роботи та видобування у розмірі $25-30 млрд протягом наступного десятиліття, а також новітні технології. 

Нафтогаз, як національна нафтогазова компанія і власник найбільшого портфеля активів, відкритий до співпраці з інвесторами і партнерами для залучення інвестицій, технологій та досвіду в українську геологорозвідки та видобування газу.


Можливості співпраці

Нафтогаз за підтримки держави у 2021 році отримав нові можливості для збільшення власної ресурсної бази та видобутку газу. У короткі терміни компанія розпочала стратегічні проекти, покликані реалізувати цей потенціал.

Зокрема, у портфелі Нафтогазу ексклюзивні права терміном на 30 років на нові ділянки площею 30 000 кв. км у найперспективніших районах (північно-західна частина) української частини Чорного моря.

Також серед перспективних активів – 10 000 кв. км ліцензійних ділянок на суходолі в Дніпровсько-Донецькому басейні та Західній Україні (чотири УРП, Юзівський блок, ділянки щільного газу та газу глибоких горизонтів).


Контакти

Адреса: вул. Кудрявська, 26/28, Київ, Україна, 04053

Телефон: +38 044 272 31 15

Е-mail: [email protected]

Партнерство