Корпоративне врядування

Корпоративне врядування

Етика та комплаєнс

Нафтогаз приділяє найвищу увагу дотриманню принципів корпоративного управління, постійно розвиваючи діалог з усіма зацікавленими сторонами на основі прозорості та ефективності. У процесі ведення бізнес-діяльності ми неухильно забезпечуємо відповідність нормам українського і міжнародного законодавства, вимогам корпоративної етики, а також стандартам боротьби з проявами корупції.  Ми дбайливо ставимось до навколишнього середовища та впроваджуємо найсучасніші практики промислової безпеки. 

Детальніше

Політики та кодекси

Справедливість, сміливість, сумлінність і відкритість – ключові цінності Групи Нафтогаз.  Це основа нашої корпоративної цілісності. Ми будуємо відносини зі своїми працівниками та контрагентами, ґрунтуючись на законності, добросовісності, взаємній довірі та непохитності зобов’язань. 

З усіма цінностями та принципами взаємодії співробітників один з одним, з партнерами, конкурентами, державою та суспільством ви можете ознайомитись у Кодексі корпоративної етики Нафтогазу. Дотримання його положень усіма співробітниками допомагає нам успішно реалізовувати свою місію та захищати інтереси працівників та ділових партнерів. 

Детальніше