Роздрібний бізнес

Роздрібний бізнес

Один із найновіших бізнес-напрямів Нафтогазу, що займається реалізацією блакитного палива для населення, малого та середнього бізнесу
Показники 2021 рік
  • 1,855млн побутових клієнтів в Україні вже обслуговуються
  • 1,5тис. заявок на приєднання опрацьовуються щоденно
  • 4,5тис. відділень налічує партнерська мережа

Показники 2021 рік

Секрет нашої ціни — оптимізація операційних витрат: компанія не розбудовує широку мережу центрів обслуговування, а пропонує клієнтам зручні онлайн-сервіси та залучає для підключення та обслуговування споживачів мережі партнерів.
Секрет нашої ціни — оптимізація операційних витрат: компанія не розбудовує широку мережу центрів обслуговування, а пропонує клієнтам зручні онлайн-сервіси та залучає для підключення та обслуговування споживачів мережі партнерів.
Ключове завдання
Постачання газу для населення за вигідними цінами та з високим рівнем сервісу.

Компанія пропонує одні з найвигідніших цін на газ для населення. Це дає вагому конкурентну перевагу та дозволяє активно збільшувати кількість нових клієнтів. Такі ціни компанія може запропонувати за рахунок оптимізації операційних витрат: ГК «Нафтогаз України» не розбудовує широку мережу центрів обслуговування, а пропонує клієнтам зручні онлайн-сервіси та залучає для підключення й обслуговування мережу партнерів. Кожен може підключитися онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24; або ж офлайн - у відділеннях Ощадбанку, ПУМБ та у 1700 відділеннях Нової Пошти, а також у регіональних центрах оплат та підключень компанії.

ГК «Нафтогаз України» до 2023 року виконує роль постачальника «останньої надії», за результатом урядового конкурсу серед постачальників блакитного палива. Постачальник «останньої надії» — це страховка, яка дозволяє споживачу не залишитися без газу у разі, якщо попередній постачальник не може забезпечити клієнтів блакитним паливом.

До складу бізнесу входять такі одиниці:
• ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»;
• ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України»;
• ДП «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз»;
• ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» НАК «Нафтогаз України»;
• ВАТ «Кіровоградгаз».

Види діяльності

Менеджмент

Світлана Лобанова
Директор ДК «Газ України»
Світлана Лобанова

Має понад 10 років досвіду роботи в нафтогазовій галузі. Вищу освіту отримала у Київському національному торговельно-економічному університеті. У 2016 році отримала диплом про перепідготовку в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, захистила дисертацію на тему «Адміністративно-правове забезпечення функціонування нафтогазового комплексу» та здобула науковий ступень кандидата юридичних наук.

Адвокат, заступник голови комітету з енергетичного права Національної асоціації адвокатів України.

З грудня 2021 року очолювала дивізіони «Трейдинг» та «Роздрібний бізнес» в НАК «Нафтогаз України", у 2018 - 2019 роках працювала на посаді першого заступника директора ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», до цього обіймала керівні посади в комерційних структурах. Займалася стратегічним плануванням та розвитком підприємств, організацією та контролем ведення операційної діяльності, імпортом, торгівлею та постачанням природного газу та електроенергії.

Сергій Бєляєв
Директор ГК «Нафтогаз України»
Сергій Бєляєв

Очолює напрямки співробітництва з питань транспортування і постачання природного газу, митного оформлення, реалізації газу та формування його балансів. Має більш ніж 14-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі. Фахівець у сфері фінансів та банківської справи.

Новини бізнесів

Відео

Контакти

Адреса

вул. Шолуденка, 1, Київ, 04116, Україна

Телефони для довідок

+38 066 300-28-88

+38 098 300-28-88

+38 093 300-28-88

Факс

+38 044 461-29-94

Сайт

gas.ua

facebook.com/NaftogazGasSupply

Email

[email protected]