Кар'єра

Кар'єра

  • 53 700працівників
  • < 3%плинність персоналу в 2021 році
  • 24%частка жінок на підприємствах
  • < 17,8% працівників вважають, що зможуть швидко знайти роботу з кращими умовами

Стань частиною Нафтогазу

Група Нафтогаз — один з найбільших роботодавців України. Ми цінуємо своїх співробітників та піклуємося про них, забезпечуючи належні умови для їхньої професійної реалізації та розвитку. Адже успіх великої компанії складається з успішних історій її працівників.

Нафтогаз – це люди, об’єднані спільними цінностями: сміливість, відкритість, сумлінність та справедливість.

Працювати в Групі Нафтогаз — це не лише отримати можливості професійного і кар’єрного зростання та конкурентної оплати праці. Долучившись до нашої багатотисячної сім’ї, ви станете частиною амбітної команди, мета якої – досягнення енергонезалежності України та підвищення добробуту українців.

Вакансії

З 2016 року в Нафтогазі налагоджено відкритий рекрутинговий процес: вакансії публікуються на внутрішньому порталі компанії та на сайтах з пошуку роботи. Основні принципи проведення підбору на вакантні посади є такими: прозорість та неупередженість усіх учасників бізнес-процесу підбору на вакантні посади  нульова толерантність до дискримінації або надання переваги залежно від будь-яких обставин чи характеристик, безпосередньо не пов’язаних із професійними та/або кваліфікаційними якостями кандидата. Ми запрошуємо людей взяти участь у відборі, використовуємо сучасні інструменти при проведені інтерв’ю, за необхідності залучаємо рекрутингові агентства до пошуку окремих фахівців. Якщо ви хочете стати частиною Групи Нафтогаз, надсилайте резюме на e-mail: [email protected].

Турбота про працівників

Ми пишаємося тим, що успішно перетворюємо організацію на сучасну, престижну та прозору компанію. Нафтогаз – це альма-матер для тисяч працівників. Плинність персоналу  в 2021 році склала 3%, що є дуже низьким показником.  Нам вдається утримувати кваліфікований персонал, зокрема, завдяки конкурентній заробітній платні.

Як соціально відповідальна компанія, Нафтогаз реалізує низку програм для співробітників щодо турботи про їхнє здоров'я. Наші працівники мають додаткові дні відпустки, програми медичного страхування, пільгові умови для придбання абонементів у фітнес-клуби, а в офісах та на підприємствах працюють спеціально обладнані медичні пункти.

В регіонах, де  веде свою діяльність Група, ми допомагаємо лікарням, школам, відновленню інфраструктури. Ми також були рушієм закону, який дозволив 5% ренти від видобутку залишати місцевим громадам.

Принципи рівності

За статистикою World Petroleum Council, частка жінок у нафтогазовій галузі складає 22%. Але в Групі Нафтогаз частка жінок становить 24% — вище, ніж в середньому в світі. Жінки успішно працюють у нас, зокрема і за технічними спеціальностями: геологині, інженерки, геофізики, екологині, аналітикині технічних даних.

Понад третину найвищого керівництва Групи — члени правління, керівники функцій та напрямів,  а також бізнесів — складають жінки.

Професійний розвиток

У різні часи Група акумулювала від 65 до 85% українських кадрів нафтогазової галузі. Нам потрібна велика кількість людей, і єдина можливість забезпечити себе персоналом - виховувати його самим.

Ми залучаємо також іноземних фахівців, інвестуємо в навчання та стажування. 

Наші зусилля знаходять свій відгук як у співробітників, так і у зовнішніх експертів. Лише 2020-го року Групу Нафтогаз визнано:

Крім того, один з наших навчальних проєктів для співробітників «Школа буріння» став лауреатом премії HR-Бренд Україна 2020.

Приєднуйтесь до нас! Це чудовий шанс стати частиною важливої і великої національної компанії, яка є лідером нафтогазової галузі України!

HR політика

Ми розвиваємо і розкриваємо потенціал наших працівників і нових талантів в енергетиці шляхом впровадження ефективних стандартів, політик і сервісів, заряджаємо енергією для подальшого розвитку Групи Нафтогаз та суспільства.

Нашими основними завданнями є: створення середовища, де кожен працівник усвідомлює сенс та мету своєї роботи, прагне до постійного розвитку, є частиною культури відкритості, поваги та співпраці, залучений до проєктів з розвитку компанії, забезпечений всім необхідним для якісного виконання своєї роботи, відчуває себе в безпеці та отримує задоволення від того, що працює за покликанням.

Корпоративною культурою компанії підтримується ініціативність, відповідальність, орієнтованість на результат, високі етичні норми, професіоналізм та співпраця.

Ми надаємо співробітникам широкі можливості для розкриття талантів і компетенцій, щоб допомогти реалізуватися в професії. Група керується у своїй діяльності сучасними підходами і активно проводить діджиталізацію.