Реалізація газу

Доводимо до Вашого відома, що наразі визначення ціни на природний газ залежить від його цільового призначення.

ТКЕ та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) надано пропозицію щодо укладання з червня 2021 року трирічного договіру із ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Ціна першого року складатиме 7,42 грн за один кубометр (з ПДВ, але без врахування тарифу оператора газотранспортної системи). У межах контракту довгострокова ринкова ціна поширюється лише на обсяг природного газу, який відповідає історичному обсягу споживання ТКЕ для виробництва тепла і гарячої води для потреб населення за аналогічний період. Цінові пропозиції для теплокомуненерго у наступних періодах (з 1 липня 2022 року та з 1 липня 2023 року) будуть проіндексовані.

У зв’язку з відміною Урядом України з 1 серпня 2020 року механізму ПСО для потреб побутових споживачів та релігійних організацій, інформація щодо умов закупівлі компаніями-постачальниками природного газу для потреб населення, а також актуальні ціни для промислових споживачів розміщені на офіційному веб-сайті ТОВ “ГПК “Нафтогаз Трейдинг”.
Для побутових споживачів, а також малого та середнього бізнесу, актуальну інформацію щодо діючих тарифів можна знайти на офіційному веб-сайті ТОВ “ГПК “Нафтогаз України”.

З метою забезпечення актуальною інформацією щодо цін на природний газ для різних категорій споживачів, представляємо Цінову матрицю Групи Нафтогаз.

 

У зв’язку зі зміною схеми продажу газу в Групі Нафтогаз постачання природного газу споживачам і продаж природного газу комерційним підприємствам здійснюється через дочірні підприємства- ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг».

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України»


Постачання природного газу кінцевим споживачам всіх категорій:
- Промисловим підприємствам
- Бюджетним установам
- Суб’єктам малого і середнього бізнесу
- Побутовим споживачам (населенню)

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»

Біржова торгівля природним газом (з передачею газу на ВТТ, у підземних сховищах газу), трейдингові операції, продаж промисловим підприємствам.

Більше тут