Трирічний договір на постачання газу для виробників тепла

20 травня 2021 року припинив діяти режим спецобов’язків (ПСО). Тепер виробники тепла можуть самостійно обирати постачальника газу.

Одна з найкращих пропозицій у Нафтогаз Трейдингу: компанія пропонує підприємствам ТКЕ та ОСББ укласти трирічні угоди на постачання газу за довгостроковою ринковою ціною. Ціна на перший рік складає 7,42 грн за один кубометр газу (з 1 червня 2021 року по 31 травня 2022 року, з ПДВ, без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).

Станом на кінець грудня 2021 року між ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг” та підприємствами ТКЕ укладено 1 275 договорів постачання природного газу – це на 19% більше від кількості підприємств, які працювали з Нафтогазом минулого опалювального сезону.

В режимі реального часу за динамікою підписання договорів можна слідкувати за допомогою дашборду "Трирічні договори постачання природного газу з ТКЕ (централізоване опалення) на 2021-2024 рр."

Угода передбачає, що ціна 7,42 грн за один кубометр газу поширюється лише на обсяг природного газу, який відповідає історичному обсягу споживання ТКЕ в частині виробництва тепла і гарячої води. Він розраховується як середній показник споживання за останні три роки. ОСББ платитимуть таку ціну за газ для забезпечення опалення та постачання гарячої води до квартир співвласників (крім нежитлових приміщень) та визначатимуть обсяг споживання самостійно на підставі власних прогнозних даних.

Для другого та третього року постачання природного газу фіксована ціна буде визначена у травні 2022-го та травні 2023 років. Зміна ціни відбуватиметься відповідно до індексації зміни котирувань на європейському хабі NCG та курсу валют.

Додаткові обсяги газу відпускатимуться для виробників тепла за спотовою ціною, за виключенням потреб бюджетних і релігійних організацій, для яких газ постачається за ціною 16 554 грн за тис. куб. м з 01.10.2021 до 31.12.2022 включно. У грудні 2021 року спотова ціна становить 29 105,98 грн за тисячу кубометрів газу з ПДВ. Цей показник визначається щомісячно на рівні середнього арифметичного значення з врахуванням котирувань та коригуючого коефіцієнта 1,02.

За умовами договору, до ціни газу додається тариф на послуги транспортування. Попередня оплата умовами договору не передбачається. Згідно з трирічним договором постачання газу, що діє до червня 2024 року, для оплати споживач має 45 діб після місяця постачання.

 

Для укладання трирічних договорів виробники тепла можуть звернутись до менеджерів компанії:

  • Підприємства Закарпатської, Київської, Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської областей можуть звернутися до Коваленко Олени Зінов'ївни: [email protected].
  • Підприємства Одеської області можуть звернутися до Калугіної Христини Леонідівни: [email protected].
  • Підприємства Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей можуть звернутися до Півень Наталії Анатоліївни: [email protected].
  • Підприємства Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Дніпропетровської областей можуть звернутися до Кононенко Олени Анатоліївни: [email protected].
  • Підприємства Запорізької, Львівської, Миколаївської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Сумської областей можуть звернутися до Німенко Людмили Петрівни: [email protected].
  • Підприємства Донецької, Одеської областей та м. Києва можуть звернутися до Захарченко Марини Сергіївни: [email protected].