Делегація Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» взяла участь у засіданні українсько-турецької робочої групи

8 жовтня 2013 року делегація Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на чолі з заступником голови правління В. Чупруном...

8 жовтня 2013 року делегація Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на чолі з заступником голови правління В. Чупруном в рамках підготовки офіційного візиту Президента України В.Ф.Януковича до Турецької Республіки взяла участь у четвертому засіданні українсько-турецької робочої групи.
За результатами Третього засідання Стратегічної ради високого рівня 9 жовтня 2013 року підписано Угоду про взаємний захист конфіденційної інформації та комерційної таємниці між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Турецькою державною нафтовою компанією «TPAO». Укладена угода встановлює зобов’язання сторін щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційної інформації при наданні послуг в нафтогазовій сфері.
Також між Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» та Турецькою трубопровідною компанією «BOTAŞ» підписано Меморандум про співробітництво. Меморандум спрямований на започаткування довгострокових партнерських відносин між компаніями та взаємовигідне співробітництво в сфері транспортування та зберігання природного газу.

 
Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини