Олексій Чернишов: Стартувала фінальна процедура, що завершить реструктуризацію єврооблігацій Нафтогазу 2022/2026 років

Запущено процес офіційного отримання згоди (consent solicitation) інвесторів на реструктуризацію єврооблігацій з термінами погашення у липні  2022 року та у листопаді 2026 року. Це фінальна процедура, необхідна для завершення процесу реструктуризації.

Про деталі запланованої реструктуризації та відповідну процедуру йшлося під час зустрічі з інвесторами сьогодні, 13 липня 2023 року. 

Ми пройшли довгий шлях.  Спочатку досягли домовленостей з інвесторами щодо шляхів реструктуризації єврооблігацій, отримали необхідні урядові та корпоративні погодження, а також виконали попередні домовленості з власниками бондів», – зазначив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Очікується, що всі процедури мають завершитися до кінця липня 2023 року.

На сьогоднішній зустрічі з інвесторами подякував їм за підтримку та конструктивну співпрацю. Довіра наших інвесторів – найважливіше. Робимо все, щоб її відновити», – додав Олексій Чернишов.

Нагадуємо, що 31 травня 2023 року НАК  «Нафтогаз України» досягла домовленостей з інвесторами щодо шляхів реструктуризації єврооблігацій з термінами погашення у липні  2022 року та у листопаді 2026 року.

26 червня 2023 року Кабінет Міністрів України погодив умови реструктуризації єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» з термінами погашення у липні 2022 року та у листопаді 2026 року.

Інші новини