«ГАЗПРОМ» ТА НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ПОВНІСТЮ ВРЕГУЛЮВАЛИ ПИТАННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА У ГАЗОВІЙ СФЕРІ

ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України» повністю врегулювали питання про співпрацю і перейшли на ринкові принципи спільної роботи у газовій сфері.

Сторони домовилися, що з 1 січня 2006 року «Газпром» постачає газ компанії «РосУкрЕнерго» за формулою ціни, згідно з якою початкова ціна становить 230 долл. за 1 тис. куб. м. «Газпром» і «РосУкрЕнерго» уклали відповідний довгостроковий контракт на п'ять років.

Враховуючи, що в балансі газу «РосУкрЕнерго» присутній середньоазіатський газ, «РосУкрЕнерго» буде продавати газ для України на російсько-українському кордоні за ціною, яка з 1 січня 2006 року становить 95 долл. за 1 тис. куб. м.

Тариф на транспортування російського газу територією України відповідно до домовленостей дорівнює 1,6 дол. за 1 тис. куб. м на 100 км.

Вартість газу, який «РосУкрЕнерго» буде продавати Україні, і тариф на транспортування російського газу територією України будуть сплачуватися в грошовій формі.

За підсумками підписання Сторони констатували, що домовленості досягнуті на взаємовигідних умовах і є гарною основою для розвитку співпраці між Росією і Україною в газовій сфері на ринкових принципах.

УПРАВЛІНННЯ ПО РОБОТІ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ВАТ «ГАЗПРОМ»

ПРЕС-ЦЕНТР НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»

Інші новини