Генеральним директором Укртранснафти призначено Миколу Гавриленка

Вчора загальні збори акціонерів ПАТ «Укртранснафта» за погодженням з Кабінетом Міністрів України та Міністерством енергетики та вугільної промисловості обрали генеральним директором ...

Вчора загальні збори акціонерів ПАТ «Укртранснафта» за погодженням з Кабінетом Міністрів України та Міністерством енергетики та вугільної промисловості обрали генеральним директором товариства Миколу Гавриленка.

Кандидатуру Миколи Гавриленка було подано НАК «Нафтогаз України» та погоджено номінаційним Комітетом КМУ з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств.

Серед першочергових завдань на новій посаді Микола Гавриленко назвав проведення фінансового аудиту Укртранснафти, аудиту бізнес-процесів, контрактів та кадрового аудиту. Також заплановано впровадження автоматизації обліку руху нафти та скорочення втрат. Новий директор планує відокремлення бізнес-функцій товариства (виробництво, закупівлі, фінанси, IT, юридичний супровід та ін.).

Микола Гавриленко народився 29 червня 1969 року в м. Мар’їнка Донецької області. Закінчив Донецький державний університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Економіка підприємства». З 1995 року працював на керівних посадах у ТОВ «Вік Ойл», має більш, ніж 20-річний досвід управлінської діяльності в нафтовій галузі.
Укртранснафта – оператор нафтотранспортної системи України, 100% акцій товариства належить Нафтогазу. Укртрнснафта володіє мережею магістральних нафтопроводів загальною довжиною 4,7 тис. км.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини