Генпрокуратура за сприяння Нафтогазу завершила досудове розслідування щодо розкрадання коштів компанії у 2012-2013 роках

Генеральна прокуратура України повідомила про завершення досудового розслідування кримінального провадження по відношенню до колишнього заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Олександра Кацуби

Генеральна прокуратура України повідомила про завершення досудового розслідування кримінального провадження по відношенню до колишнього заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Олександра Кацуби.

Слідством встановлено, що Олександр та Сергій Кацуби в період з серпня 2012 року по 2013 рік шляхом зловживання службовим становищем заволоділи грошовими коштами Нафтогазу на суму понад 450 млн грн.

За даними слідства для заволодіння коштами використовувались схеми фіктивних закупівель нафтопродуктів. Найближчим часом справу буде передано до суду. За результатами слідства Нафтогаз отримає право звернутись до винних осіб з вимогою про відшкодування завданих збитків.

Нафтогаз і надалі активно співпрацюватиме із слідчими органами з метою компенсації шкоди, завданої компанії неправомірними діями колишньго керівництва.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини