ГК «Нафтогаз України» запускає реферальну програму «Запроси друга» для своїх клієнтів

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» пропонує своїм клієнтам взяти участь у реферальній програмі «Запроси друга». Це перша така програма серед компаній, які надають комунальні послуги.

Метою Програми є можливість поділитися клієнтським досвідом з будь-ким, а також розбудова спільноти компанії.

Для того, аби взяти участь у Програмі, активному клієнту (амбасадору) ГК «Нафтогаз України» потрібно виконати наступні дії:

увійти в особистий кабінет на сайті

ознайомитися з умовами Правил на сторінці Програми;

надіслати отримане унікальне посилання для участі будь-якому потенційному клієнту.

За правилами Програми, новий та чинний клієнти, які виконають усі умови, отримають знижку на природний газ у розмірі 50 гривень (з урахуванням ПДВ). Основні умова – приєднання нового клієнта має відбутись з використанням унікального посилання та споживання ним від 5 м куб газу. Кількість нових клієнтів, яких може привести існуючий учасник за своїм унікальним посиланням, не обмежується.

Детальну консультацію з приводу участі можна отримати в контакт-центрі ГК «Нафтогаз України»:

(066) 300 2 888;

(098) 300 2 888;

(093) 300 2 888.

Нагадаємо, що станом на січень 2022 року клієнтами ГК «Нафтогаз України» є 1,8 млн українських домогосподарств.

Довідка

ГК «Нафтогаз України» є частиною державної Групи Нафтогаз, має гарантований ресурс газу та формує для своїх клієнтів одні з найвигідніших цін на блакитне паливо. Ціна газу в рамках тарифного плану «Фіксований» - одна з найвигідніших серед постачальників.

Правила Програми є пропозицією (офертою) компанії, при акцептуванні якої клієнт погоджується із зазначеними умовами. Реферальна програма не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу.

Інші новини